Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
Krystian

Mam problem z moim przyjacielem

Polecane posty

Krystian

Cześć, nazywam się Krystian, mam 18 lat. Chodzę do klasy drugiej liceum i mieszkam w internacie. Mam problem z moim przyjacielem, ponieważ on mnie obraża z tego powodu że jego kolegi mówią do niego, że jesteśmy pedałami. Ja przecież mogę odwiedzać go prawie codziennie, pogadać z nim i nie jesteśmy gejami ani pedałami. To dlaczego jego kolegi mówią do mojego przyjaciela w szkole, że jestem pedałem z nim. Co mam zrobić, żeby dogadywać się z moim przyjacielem? Proszę o pomoc i czekam na wasze odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Layne

Pewnie mu głupio i czuje się szykanowany. Przyjacielem raczej nie możesz go nazwać skoro tak Cię traktuje. Jak masz wystarczająco odwagi, to powiedz im, żeby wypier...

Nie jestem zwolennikiem agresji, ale z doświadczenia wiem, że to najlepiej działa. Jeżeli jesteś wygadany, to rzuć im parę ciętych ripost prosto w pysk.  Jak przegadasz, albo ośmieszysz, to już nie będą tacy cwani. Jak się nie czujesz na siłach, to możesz ich zlewać, tyle, że pewnie wasza relacja z kumplem się podłamie, skoro on tego nie znosi najlepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix

pomyśl o tym co będzie jak będziesz szedł z sympatią i ci sami będą podobnie o was głośno będą mówić?

Z tego wniosek wypływa jeden, trzeba iść na jakiś kurs samoobrony.

Jak skończysz taki kurs, to już będą z szacunkiem ciebie pozdrawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutlawski

Kurs samoobrony kursem.

 

Nawet jak masz czany pas na treningu, w życiu musisz i tak swoje w rozumie przestawić, by odważyć się na wiele rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...