Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
Joanna Z

Jak to będzie po rozwodzie?

Polecane posty

Joanna Z

Witam.
Jestem z moim mężem 5 lat razem, w tym roku 2 lata po ślubie. Mamy 14 miesięczną córeczkę. Mąż ma córkę z pierwszego małżeństwa, nad którą mąż ani nikt nie jest w stanie zapanować. Daje zły przykład naszej wspólnej córce, gdy ona jest u nas nasza Córka mnie bije, nie słucha, krzyczy, a jak jej nie ma kilka dni to jest spokojna, całkiem inne dziecko. W dodatku mąż się rozpil, każdy dzień kończy kilkoma piwami i drinkami... Mieszkamy z treściami i nawet oni zauważyli, że dużo pije... Nie mam w nim oparcia, czuję się jak sprzątaczka, kucharka... Wróciłam do pracy, jego mama pilnuje nam małej, albo się zmieniamy w zależności od zmian. Jak to będzie po rozwodzie? Kiedy ustala się widzenia dziecka? Czy mogę wnieść o zakaz kontaktu ze starszym dzieckiem? Dostanę rozwód z jego winy? Będę musiała przejść na urlop wychowawczy żeby zająć się dzieckiem, mogę się z tego powodu ubiegać o alimenty na mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...