Skocz do zawartości


Ojciec

Ja może coś z perspektywy ojca

Polecane posty

Ojciec

Mamy 4 letniego synka, chcemy się rozstać. Przez 4 lata bylem raz sam z dzieckiem na spacerze i skończyło się to awanturą, że mam sam nie chodzić. Cały czas jestem szantażowany że nigdy dziecka nie dostanę, jestem na przegranej pozycji bo sądy matką dają dzieci(i z tym się zgodzę). Mam awantury o byle co, np że chcę z dzieckiem iść do kina podczas gdy matka jest w pracy. Sama wzięła dziecko i pojechała na parę dni. Ja nie mogę nic. Nikt mnie nie słucha. Myślę że tutaj nie ma równouprawnienia. Nie mogę spać po nocach, płaczę tak bardzo kocham mojego synka. Czuję się bezsilny . Więc kobiety żalicie się a dostajecie bezcenne dziecko. Dla mnie reszta by się nie liczyła. Kobiety mogą wszystko z mężczyzną wiedząc że i tak będą miały dzieci. Jestem na skraju wykończenia nerwowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Rutlawski

Jak wygląda sprawa Waszej relacji? Rozumiem, że kwestia zakopania toporu wojennego i dogadania się dla dobra dziecka nie wchodzi w grę?

 

Czy jesteście zdecydowani na rozstanie? Kiedy?

 

Jeśli jesteście sam moment przed rozstaniem te emocje są całkowicie rozgrzane i trudno na wszystko spojrzeć chłodnym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.






Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...