Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
d1772

Zakochałem się i nie wiem co ze sobą zrobić

Polecane posty

d1772

Znalazłem się tu bo już nie wiem co mam ze sobą zrobić.. Jestem w dziwnej sytuacji, która jest dla mnie trudna, mam nadzieję, że dostane jakieś porady. Mam 29lat. jestem takim facet, który raczej nie uznaje przelotnych związków.. Jak już poznam kobietę to szukam w niej co mnie przy niej zatrzyma. Byłem w 3 związkach 6.5 roku, 3 lata i 1 rok. Teraz poznałem Dziewczynę rok młodszą ode mnie, jest cudowna, miła, dobra, chyba dla mnie wymarzona i czuję, że się zakochałem. Znam ją nie całe 2 miesiące, spotykamy się, piszemy co dzień ze sobą i nie o byle czym tylko w taki sposób jak ludzie zakochani, że jak się czyta te wiadomości to od razu uśmiech na twarzy się pojawia. Jak nie mam z nią kontaktu dłuższy czas to szaleje, ale wiem, że nie mogę być nachalny. Nie mamy zbyt dużo czasu żeby się spotykać, ona ma 2 córki do 4 lat. była w związku 7 lat i myślała, że tak już zostanie ale życie inaczej się potoczyło. Prawie 2 lata nie była z nikim. Mi jej przeszłość nie przeszkadza, ani to że ma dzieci. Chodzi o to co mi powiedziała, że nie chce (przynajmniej narazie) żadnych poważnych związków. nie jesteśmy oficjalnie parą, spotykamy się, kochamy, całujemy, przytulamy itp. Ale bez żadnych wyznań uczuć.. I to mnie boli bo tyle chciałbym jej powiedzieć, ale boje się, boje się, że jak już będzie wiedziała co czuje to mi ucieknie bo już mi powiedziała, że nie chce żebym przez nią cierpiał, czy mam dystans do tych spraw, bo ona nie bardzo.. oczywiście powiedziałem, że nie wiem. Powiedziałem jej tylko tyle, że (bo tak było naprawdę) w moim ostatnim związku co byłem rok czasu myślałem że już nie potrafię czuć tego co kiedyś, że się zepsułem, że jestem zimny i że nie ułożę już sobie życia z inną kobietą bo bez uczuć jest to nie możliwe.. ( chwila ciszy..) i powiedziałem, że się myliłem, że tak myślałem dopóki jej nie poznałem. Nic nie powiedziała tylko mocno mnie przytuliła, to było w środku nocy jak u mnie nocowała, jak leżeliśmy razem w łóżku. Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć, czego ona chce tak naprawdę. Gdy piszemy ze sobą to jest naprawdę miło i ja wtedy rosnę.. mówi że jej na mnie zależy, że jestem wartościowym człowiekiem, że cieszy się że mnie poznała, że nie chciałaby żeby to się popsuło.. a z drugiej strony potrafi napisać lub powiedzieć, czy może lepiej to przerwać, czy już się za bardzo nie zagalopowaliśmy, żeby nikt tu nie ucierpiał. Ale ja wiem, że już bym cierpiał.. bo już mi jest ciężko, że nie mogę jej powiedzieć tego co czuje.. boję się, że się wystraszy i że mi ucieknie..nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć, co robić, chyba nie byłem jeszcze tak zagubiony.. Jeżeli komuś będzie chciało się to przeczytać i mi odpowiedzieć to będę bardzo wdzięczny. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Layne

Cześć. Jak dla mnie wygląda to na taką romantyczną miłość i chyba układa się to jakoś powoli. Moim zdaniem jesteście razem, ale jest w was wiele obaw i jesteście zdystansowani. Myślę, że ona też się zadłużyła i trochę się boi, ale jeżeli będziesz nadal dla niej dobry, to się przekona do Ciebie. Nie daj jej uciec, bo w tym momencie jak dla mnie zrobiłaby to ze strachu, a nie z braku uczucia do Ciebie. 

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alma

Przeczytałam.

2 miechy to początek. Ciesz się nim, a nie kombinuj na lata do przodu.

Nie myśl tyle o tym, co będzie. Przyszłości nie przewidzisz, zawszeć jest w niej element niepewności...

Trza dać sobie czas i nie naciskać.

...a że siem boisz? normalne, ludzkie to jest.

Uszatki w górę, dobrze będzie ?

 

 

 

  • Lubię to! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Layne

*zadurzyła ? miałem na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona Róża

Uważam że powinieneś jej wyznać co do niej czujesz widac że jestes w niej zakochany i że ona raczej też tylko pewnie ma obawy bo wczesniej się zawiodla i dlatego teraz jest ostrozna.Widac że wam obojgu zależy na sobie nawzajem to urocze kibicuje wam.Badzcie szczerzy i mowcie otwarcie o tym co czujecie do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...