Skocz do zawartości


Zuzka

Od kilku dni nic tylko płacz w ciąży

Polecane posty

Zuzka

Jestem w siódmym tygodniu. Od kilku dni nic tylko płacz w ciąży. Łzy lecą z oczu niemal non stop. Nie wiem, czy to stres w ciąży, czy co? Czy to jest normalne? Sprawdzałam, jakie są objawy ciąży, i nie znalazłam płaczu wśród typowych objawów. Miałam poprzedniej nocy sen o dziecku, nie pamiętam, co dokładnie było w tym śnie, ale to musiał być jakiś koszmar. Do rana płakałam jak bóbr. Może to już depresja w ciąży? Zaczynam panikować. Boję się, że mój stan zaszkodzi bąbelkowi, ale nie umiem się uspokoić. Poradźcie, co znaczy płacz w ciąży! I jak z nim skończyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Rutlawski

W ciąży równowaga hormonalną kobiety zostaje całkowicie zachwiana i najprzerozniejsze emocje nie są niczym dziwnym. W Twoim przypadku jednak wydaje się że jest coś więcej.

Czy czujesz stres związany z urodzeniem bądź opieka na dzieckiem? Boisz się o niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawendowa

Warto byloby spróbować pójść do psychologa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alma

Minął prawie miesiąc od tytułowego posta Zuzki, więc chyba to już kapkę musztarda po obiedzie, ale mam nadzieję, że masz już, Dziewczyno, prowadzącego Twoją ciążę ginekologa i możesz się do niego/niej zwrócić z każdym rodzajem wątpliwości. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.






Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...