Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
Janko

klin klinem - sposoby na kaca

Polecane posty

Janko

O jak mi głowa nap...adowe bóle głowy! W niedzielę impreza była gruba, dziś wolne w robocie. A teraz kac morderca! Jutro muszę jakoś się doprowadzić do używalności. Klin klinem zwalczyć? Dwa kielony wódki pomogą? A może macie inne sposoby na kaca? Elektrolity na kaca w ogóle jakkolwiek działają? Jakieś żarło poza jajecznicą i wodą spod ogórków się nada? Co zrobić żeby nie mieć kaca? Czym wspomóc klin klinem? Dawajcie pomysły, póki jeszcze jest szansa na zwalczenie jego kacocha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Layne

Miód. Najlepiej przed snem jak się pije, na drugi dzień też można zaaplikować, napoje izotoniczne, niektórzy również zażywają paracetamol w dniu picia-tego nie próbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu

Najlepiej nie pić. Ja raczej nie miewam kaca, ale jak już go mam, to w moim przypadku za każdym razem pomagał wysiłek fizyczny na świeżym powietrzu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacenty

E tam...trzeba uchlać się ponownie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...