Skocz do zawartości
  • Niebo
  • Borówka
  • Szary
  • Porzeczka
  • Arbuz
  • Truskawka
  • Pomarańcz
  • Banan
  • Jabłko
  • Szmaragd
  • Czekolada
  • Węgiel


Zaloguj się, aby obserwować  
kaczor

Warto zrezygnować z google i zainstalować duckduckgo

Polecane posty

kaczor

Wielu z was wydaje się że nie ma znaczenia jakiej przeglądarki się używa nic bardziej mylnego Google szpieguje użytkowników i co w nim wyszukujecie natomiast duckduckgo tego nie robi, warto sie przenieść na tą drugą przeglądarkę. Warto zrezygnować z google raz na zawsze, jedyna zaletą google jest tłumacz który nie ejst wam do niczego potrzebny. jeszcze raz zachęcam do instalowania duckduckgo wystarczy zmienić ustawienia w przeglądarce i można się cieszyć normalną przeglądarką w swoim smartfonie, tablecie lub komputerze. to takie proste. Zachęcajcie wszystkich do duckduckgo bo to przeglądarka która jest wiele lepsza niż google warto zrezygnować ze starych przyzwyczajeń. namawiajcie wszystkich znajomych do zmiany przeglądarki bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Czas na Gofra
example123

Obawiam się, ze chyba nie ma takich nie szpiegujących:(

a właśnie skończyłam oglądać 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syn fubu

I co z tego że szpieguje? Ja do Google mam pełne zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczerpany
Vertlain

Na pewno szpiegów z gugla interesuje moja wyjątkowo fascynująca historia transakcji kabli i przejściówek z allegro czy zakupy wtyczek audio w promocji po 1$... lękam się, oj lękam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wania

Rozumiem, że nazwa "duckduckgo" i twój nick to nie jest zbieg okoliczności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na Gofra
example123

Dla "przeciętnego" użytkownika niby to nic, nie ma się czego bać tak nam się wydaje ale nie wiemy kim będziemy za ileś tam lat jak na przykładzie tego hiszpana ktoś wyguglał, ze komornik mu zlicytował dom i przez to miał nieprzyjemne sytuacje. Nikt nie interesował się tym, że miało to miejsce ponad 15 lat temu. 
Mnie osobiście wkurza jak wszelkie aplikacje żądają dostępu do moich kontaktów, zdjęć itp itd ostatnio nawet wymagano zgody na nagrywanie rozmów, kur...cze się pytam się, po kiego? I naprawdę Was to nie rusza? Jprd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu

A niech mnie google szpieguje. Póki nie dobierają się do mojego konta i nie zaglądają przez okno, to jest ok :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na Gofra
example123

zaglądają zaglądają, wiedzą wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacenty

DuckDuckGo i Startage warto czasem zastosować aby google nie łaziło wszędzie za nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...