Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
Miła

Już nie daję rady z mężem

Polecane posty

Miła

Krótko mówiąc. Mąż bałaganiarz. Prosiłam, błagałam, szantażowałam, nic nie pomaga, czepiam się. To się przestałam czepiać, sama sprzątam. Tylko że Jego zaczyna do szału doprowadzać to że sprzątam ja. Sytuacja z teraz. Chcę posprzątać meblościankę gdzie On notorycznie odkłada swoje rzeczy. Proszę, tłumaczę,grożę "nie rób tego, odkaldaj na swoje miejsce, nie psuj mojej pracy" Nie pomaga. Nic nie pomaga, albo się obraża albo obraca to w żart. Teraz na mnie nakrzyczał że mam zostawić to bo On potem posprząta swoje rzeczy. TYLKO ZE JA MAM CZAS TERAZ. BO POTEM MUSZE ZROBIC OBIAD. OGARNĄĆ OBOWIĄZKI I PÓJŚĆ DO PRACY. I tak w koło Macieju. Jak żyć? Jak poskromić nerwowego męża bałaganiarza? Bo ja rady już nie daję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Layne

Zacznij syfić razem z nim. Możliwe, że masz pod dachem geniusza, bo podobno tacy są często bałaganiarzami. Musicie iść na kompromis, inaczej będziecie się nawzajem denerwować.

Edytowano przez LayneStaley

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza

rozwiedź się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz
W dniu 5.12.2018 o 15:31, Miła napisał:

Jak poskromić nerwowego męża bałaganiarza?

Piwo mu przynieś kobieto! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...