Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
gość

Powrót do siebie po rozwodzie

Polecane posty

gość

witam, jestem ciekawa czy po rozwodzie znacie przypadku powrotow do siebie?? 
Maz mi oswiadczyl ze chce sie rozwiesc bo przestal mnie kochac i nie chce byc nieszczesliwy cale zycie. Po prostu przerosla go codziennosc dnia. na pewno nikogo nie ma. dodam ze nie ma mi do zarzucenia zadnych powaznych argumentow, nie zdradzilam go, dom i dzieci sa zadbane, nie trwonilam pieniedzy. A on zostawia mnie praktycznie z dnia na dzien z 2 malutkich dzieci, 2 lata i 8 miesiecy. jak latwo sie domyslic problemy zaxzely sie po 2 dziecku, wiec wiem ze to kryzys codziennosci. ja yez taki mialam ale mysle ze wiekszisc par ma, ale bym nie pomyslala o rozstaniu. on natomiast patrzy tylko przez pryzmat swojego szczesci i twierdzi ze slub i dzieci nie sa powodem do wali o zwiazek tylko lepiej to skonczyc. 

jestem ciekawa czy mieliscie taka sytuacje i czy facet po jakims czasie od rozstania maz sie opamietal i chcial wrocic do tego " nudnego " jak na rzie dla niego zycia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...