Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil

Zdrada? Co robić? Wybaczyć?

Polecane posty

Kamil

Hej, jestem Kamil postanowiłem napisać na tym forum by się dowiedzieć waszego zdania. Wiec do tematu, jestem z kobietą już 10 lat mamy dziecko synka 6 lat, jak to w związkach bywa są lepsze i gorsze chwile. Jednakże zauważyłem około miesiąca temu ze moja kobieta zmieniła blokadę telefonu śpi z telefonem to byl początek końca. Następnie dowiedziałem się ze ona spotyka się z jakimś kolegą który jest świeżo po rozwodzie. Do dnia dzisiejszego kilkukrotnie się z nim spotkała. Natomiast mi mówi ze już nie ma sensu nasz związek, ze nie kocha ze się „ wypaliła” tak bardzo cierpię no tak bardzo ją kocham nalegałem prosiłem żeby to sobie wszystko na spokojnie przemyślała. Nic do niej nie dociera. Czy to jest chwilowe zauroczenie czy to już koniec ? Mam miliony myśli, czy wróci ? Czy jej wybaczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


syn fubu

Jak ją kochasz to się zgadzaj na jej spotkania i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mokra Koniczynka

jak cię nie chce to odejdź. Nie pros na siłe to nic nie da. Prędzej czy później znów odejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...