Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
Arek

Zdrada żony - jak żyć?

Polecane posty

Arek

Jestem przekonany, że dosięgła mnie zdrada żony. Zdrada emocjonalna na pewno wydarzyła się już dawno - esemesowała po kryjomu w łóżku, po usłyszeniu dzwonka telefonu od razu wybiegała na drugi koniec domu. Unika mnie już od paru miesięcy, wymijająco odpowiada na pytania. A teraz zaczęła wracać późno w nocy i mam wrażenie, że czuć od niej wodę kolońską. Jeśli to nie są objawy zdrady żony, to już nie wiem, co nimi jest! Zastanawiam się tylko, jak udowodnić zdradę. Tak, żeby nie mogła mi się wykręcić sianem. A kiedy już to sobie wyjaśnimy, to jak żyć po zdradzie żony? Wyprowadzić się, rozwieść, czy może wybaczyć i spróbować od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Lawendowa

Na takie pytania nie ma poprawnej odpowiedzi.  Nie jestem zwolennikiem śledzenia, naruszania prywatności, ale zdaje sobie sprawę, że jeśli zapytasz wprost to przyzna się bądź zacznie się bardziej kryć.  Może jakiś detektyw ? Sam pewnie też możesz dyskretnie pójść za nią.  Co do kwestii wody kolońskiej- to też może być złudzenia. Myślisz, że sypiając z innym mężczyzną nie wzięłaby nawet prysznica ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...