Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
Rafał

Jaka to melodia

Polecane posty

Rafał

Od pewnego czasu program "Jaka to melodia" przedstawiany jest w nowym wydaniu i nowym prowadzącym. Jak Wam podoba bądź nie nowe wydanie tego programu. Osobiście uważam ,że program ten bardzo dużo stracił. Nowy prowadzący nie ma tej predyspozycji do prowadzenia tego programu. Staje się nudny i zniechęcający do oglądania go. Robert Janowski potrafił rozgrzać publiczność , nawiązać z nią kontakt, . To był naprawdę wspaniały program nie to co obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Natasza

nie widzę problemu - program, jak program, a kwestia sympatii to kwestia osobnicza 

 

mnie Janowski ani ziębił ani grzał i tak samo jest względem Norbiego

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszołomiony
omam

łoooo...moja babcia trochę narzeka...ale po prostu dla niej ten program zrobił się bardziej nowoczesny - ona nie przepada za takimi zmianami - lubiła Janowskiego, przyzwyczaiła się do niego i tyle

Ja nie oglądam namiętnie tego programu, więc nie robi mi to większej różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu

Ja akurat lubię Norbiego, może to bardziej miSZCZ słowa i konferansjerki, ale na luźno podchodzi do tematu.
Człowiek prostolinijny i jak mawiają, może miał więcej żon niż przebojów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza
W dniu 15.11.2018 o 19:52, omam napisał:

łoooo...moja babcia trochę narzeka...

mojej mateczce nie pasuje np. tembr głosu Norbiego (mateczka ma wadę wzroku, więc bardziej słucha), niemniej bawią Ją żarty Norbiego bardziej, niż Janowskiego

wg Niej stałe zabawy po jakimś czasie powinny jednak ewoluować, zgodnie z duchem i postępem czasu, jednak nie wyobraża sobie innego prowadzącego w "Jeden z dziesięciu" - niż T. Sznuka, gdyż uważa, że pewne teleturnieje powinny zachować formę powagi (łącznie z manierą prowadzącego), by były odbierane "elitarnie" ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...