Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
gość

Mój mąż nie chce iść do pracy

Polecane posty

gość

Dzień dobry. Mamy 4 dzieci, ja zarabiam bardzo mało, a mój mąż siedzi w domu i nie chce iść do pracy. Pytam dlaczego, a on ciągle wymyśla jakieś wymówki, albo się wkurza i idzie gdzieś. Nie potrafi wytrzymać w jednym miejscu. Ciągle zmienia pracę, a teraz nie chce. Co ja mam zrobić? Moje dzieci nie mają co jeść, a przecież są jeszcze inne wydatki, ciągle coś potrzeba. Teraz na dodatek zepsuł się samochód. Ja do pracy nim nie jeżdżę, tak jakby należy tylko do męża. Nie chcę naprawiać go za moje pieniądze. Są ważniejsze rzeczy. Jest coraz gorzej. Nie wiem co robić. Nie potrafię z nim o tym rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tomasz
Godzinę temu, gość napisał:

Nie wiem co robić.

Pogoń nieroba w cholerę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radunia

to znaczy masz dodatkowe duże dziecko na utrzymaniu - po co Ci on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na Gofra
example123

Z nieba ta 4 dzieci się nie wzięła. Podejrzewam, ze było tak od zawsze ale wtedy byłaś "bardziej ślepa"?
Niestety większośc ludzi nie dorasta by zakładać rodzinę i potem wszystko wygląda podobnie jak opisałaś.
Nie zdajemy sobie sprawy jak odpowiedzialnym trzeba być gdy ma się we własnych rękach życie dzieci.
Obawiam się, ze albo będziesz musiała się nauczyć z nim rozmawiać albo pójdziesz na tak zwaną łatwiznę i się z nim rozstaniesz.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...