Skocz do zawartości


Nieśmiały

Gdzie poznać dziewczynę?

Polecane posty

Nieśmiały

Mam 35 lat i duży problem na karku: gdzie poznać dziewczynę? Pracuję w dużej firmie międzynarodowej, jestem wykształcony, mieszkam w dużym mieście - ale ciągle nic.

Powiedzcie mi jak poderwać dziewczynę? W jaki sposób poznać dziewczynę przez Internet? Nie wiem w jaki sposób powinienem zacząć szukać, nie jest to dla mnie proste. Jestem bardzo nieśmiały. Bardzo mi zależy, żeby ułożyć sobie w końcu życie.

Proszę o sensowne porady, w jaki sposób powinienem szukać kobiety. Czy poszukiwanie miłości wśród ogłoszeń kobiet w Internecie ma sens?

Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


tadeusz

Idź na msze św: tylko dla singli , 2 razy w miesiącu prowadzą kościoły Jezuitów w większych miastach . Tam poznasz swe przeznaczenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz

Tylko nie daj się złapać na Snickersy, to może być pułapka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alma

Jesteś dorosły, masz wykształcenie, o które, zapewne, zabiegałeś przez lat wiele...kosztem życia osobistego?

Tak przypuszczam.

Dużo cierpliwości życzę. :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Layne
21 godzin temu, Tomasz napisał:

Tylko nie daj się złapać na Snickersy, to może być pułapka. 

Przypomniał mi się ten kawał o ministrantach.

Nieśmiały, próbowałeś założyć konto na jakimś portalu randkowym? Możesz gdzieś wyjść, do kawiarnii, czy coś i czekać na "ofiarę". Myślę, że jakieś porządne dziewczyny mogą tam się pojawić w tym samym celu, co Ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Layne

https://poradyrandkowe.pl/recenzje/?CID=PL_COP_101_1466064383_58489738698_5684332813&gclid=EAIaIQobChMIiNbl9djA3gIVJ7XtCh26oQd8EAAYAyAAEgKV2PD_BwE

Masz tu link do portali randkowych. Próbuj. Jest wiele dziewczyn, które przepadają za spokojniejszymi, nieśmiałymi facetami. Jak nie za 1-3 razem, to za czwartym. W końcu się uda. Staraj się przełamać, nie poddawaj się nieśmiałości. 

https://www.poradnikzdrowie.pl/psychologia/emocje/10-wskazowek-jak-pokonac-niesmialosc-aa-12Jt-RFE9-VLyB.html to jest link do sposobów na radzenie sobie z nieśmiałością. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid32
W dniu 29.10.2018 o 13:04, Nieśmiały napisał:

W jaki sposób poznać dziewczynę przez Internet?

Ja zagadalem do jednej tutaj i sie jakos to rozwija o dziwo dosc szybko. W niedalekim czasie postanowilismy sie spotkac (w jakis weekend) i dalej rozwijac nasza znajomosc. Ona pracuje z dala od polski ale jak zapewnia juz w kwietniu zjedzie na stale. Czyli da sie poznac kogos przez internet i nawet kilometry nie sa wielka przeszkoda.

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.






Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...