Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
Magda

Moje sercowe dylematy

Polecane posty

Magda

Poznałam u koleżanki chłopaka, który bardzo mi się spodobał. Zresztą z wzajemnością. Od słowa do słowa zaczęliśmy się spotykać. Jest między nami chemia, podobamy się sobie, lubimy się, mamy podobne zainteresowania. Jest to bardzo sympatyczny, bardzo inteligentny, wykształcony, oczytany, zadbany i otwarty na ludzi człowiek. Jest też przystojny. Bardzo mi imponuje. Mogłabym z nim rozmawiać godzinami, lubię spędzać z nim czas, słuchać jego myśli, prowadzić dyskusje. Ma wspaniałą pracę. Z wyglądu wszyscy dają mu 30 lat. Niestety ostatnio wyznał mi, że jest dużo starszy i tutaj pojawiły się moje dylematy. Moja sympatia, którą Wam opisałam powyżej jest 15 lat starsza ode mnie. I tutaj pojawia się mój dylemat i pytanie... Co myślicie o związku ze starszym o 15 lat mężczyzną?

Nie rozmawiałam jeszcze z rodzicami, ale obawiam się, że będą mi mocno odradzali? Rodzeństwo pewnie podobnie? Dodam jeszcze, że ten chłopak nie jest rozwodnikiem, nie ma dzieci, nie ma długów i innych zobowiązań. Ma dobrą pracę i dobry charakter. 
Pomóżcie mi proszę i jeśli jest ktoś starszy, bardziej doświadczony życiowo chętnie poczytam Wasze sugestie, itp. A może sami jesteście w takim związku i macie pozytywne lub negatywne doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Lawendowa

W miłości nie należy kierowac się liczbami. 15 lat to granica akceptowalna społecznie.  Nie przejmowalabym się rodzicami.  Wątpię, że zapytają o wiek jeśli mężczyzna trzyma się dobrze  :)

wrzuć na luz i daj ponieść się chwili.  Szkoda zycia na zastanawianie się co pomyślą inni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...