Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
Kinga

Hazard partnera

Polecane posty

Kinga

Hej..chciałam napisać tu bo nie wiem co robić..może ktoś doradzi bo jak narazie to chyba jestem jeszcze w szoku mój partner okazał się hazardzistą . Mój partner prowadził firmę w mieści.. bylismy ze sobą 13 lat mamy 11 letniego syna ostatnio od jakiegoś czasu psuło się wszystko on nie miał na czynsz chodź non stop pracował były o to kłutnie potem duże kary w firmie i któregoś dnia wyjechał do swojego miasta w sprawie wyjasniania tych kar i przez weekend sie wogle nie odzywał w niedziele zadzwoniłam co jest grane a on stwierdził że myśli o rozstaniu..bardzo sie zdenerwowałam poklucilismy sie przez telefon i nastepny tydzien cisza z jego strony byłam załamana teskniłam ale nie pisałam nadszedł weekend i przyjechał do syna w odwiedziny zaczełam ,drążyć temat mowił że jest chory że z tego sie człowiek nie wyleczy i ze nie moze byc w mieście ..i nie chce nam robić więcej kłopotów sama sie domysliłam bo mu nie przeszło to słowo przez gardło..poczym zaczoł sie przytulac i takie tam wyjechał by nie ciagneło go do miasta do gier mieszka w małej mieścinie wiec tam tak jakby jest bespieczny "mówił"i znowu utrzymywał tylko kontakt z synem jak sie widzimy to strasznie lgnie do mnie a jak wyjeżdża to nie ma w jego semesach uczuć strasznie to przeżywam jestem nerwowa a moj syn jest ze mną czy to już koniec naszego związku on nie przeprasza tylko jakby wycofuje sie ze zwiazku a mnie serducho boli i tęsknie i nie wiem co mam robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...