Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
Brunetka

Wings for Life World Run w Poznaniu

Polecane posty

Brunetka

Wings for Life World Run to jedyny globalny bieg, w którym meta, będąca samochodem pościgowym, goni zawodników. Ta charytatywna impreza odbywa się w wielu miejscach na świecie jednocześnie. W Polsce osiem tysięcy zawodników wystartuje w niedzielę w Poznaniu. Za kierownicą goniącego uczestników samochodu zasiądzie ponownie Adam Małysz.

Poznań po raz piąty będzie gościć uczestników zawodów, których przesłaniem jest: "Biegamy dla tych, którzy biec nie mogą". Całkowity dochód przeznaczony jest na rozwój badań nad uszkodzonym rdzeniem kręgowym. Te środki z roku na rok są coraz większe, bowiem rośnie popularność imprezy. W premierowej edycji w 2014 roku było ich nieco ponad tysiąc, teraz na starcie stanie osiem tysięcy biegaczy, a chętnych było znacznie więcej.

Wyjątkowość Wings for Life World Run polega na tym, że jest to rywalizacja bez klasycznej linii mety. Finiszem dla uczestników jest samochód, który wyruszy ze startu pół godziny za zawodnikami. Kierowcą, podobnie jak rok temu, będzie Małysz, który towarzyszy zawodom od pierwszej edycji. Każda osoba, która została dogoniona przez auto, musi zejść z trasy, a wynikiem jest dla niej liczba zaliczonych kilometrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Brunetka

U mnie z okna :D  W telewizji jest relacja na informacyjnych, przykładowo TVN24. Małysz już ich ściga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzela

Dzięki, jeszcze nie widziałam tego typu zawodów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunetka

Kiedyś wszyscy chodzili na Małysza teraz Małysz ich ogląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzela

Dariusz Nożyński z Polski jest obecnie w 14 pozostałych na trasach świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc taki czuły gest

Znam Adama osobiście;-) a dziś pobiegłam w biegu kobiet na 5km w Gliwicach..biegło 500 osób było mega..tylko strasznie grzało słońce..ale warto było.;-)w Poznaniu Bieg Anita run też jest organizowany z tego co się orientuję.Warto biegać..a przy okazji można się zbadać.

nieźle to wymyślili z tym autem he he/..chętnie obejrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunetka
45 minut temu, Dobranoc taki czuły gest napisał:

Znam Adama osobiście;-)

Szczęściara poznała Adasia :) Pewnie miły i sympatyczny człowiek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzela

Kiedyś biegałam, teraz wiecznie mam jakieś "alibi", że mało czasu i inne takie :) Wiem, że głupio robię bo jednak trzeba zadbać o kondycję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc taki czuły gest

Owszem bardzo skromny..sympatyczny.;-)żonę Izabelę też poznałam..;-)

Spoiler

 

 

5 minut temu, Gość Andzela napisał:

Kiedyś biegałam, teraz wiecznie mam jakieś "alibi", że mało czasu i inne takie :) Wiem, że głupio robię bo jednak trzeba zadbać o kondycję :)

Ja jeszcze niedawno też tak mówiłam,wystarczy 0,5 h dziennie;-) zacznij od paru minut i stopniowo zobaczysz jak to uzależnia..będziesz chciała więcej i więcej;-)biegam dopiero 3 miesiąc a już widzę efekty jestem 155/567 osób może wynik nie powala ale w swojej kategorii 65 ta;-) fakt że masakrycznie grzało../zacznij . od nowa .dasz radę..! trzymam kciuki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...