Skocz do zawartości


adzex

co robicie w wolnym czasie?

Polecane posty

adzex

Co lubiecie robic w czasie wolnym od pracy i co uwazacie za najlepszy odpoczynek i sposob rozładowania stresu, siedzenie i wpatrywanie sie w telewizor czy moze sport i turystyke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dionizy

Jeśli ktoś kocha to co robi to albo jest ciagle w pracy albo ciągle odpoczywa. Ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu

Mnie rozładowuje praca oraz wycieczki rowerowe po lasach i nad jeziorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszołomiony
omam

wycieczki górskie mnie uwalniają i ogólnie turystyka...ogniska...a czasami jest to zwykłe leżenie w samotności na wyrku z książką...muzyką...własnymi myślami a każdy kto mi przeszkodzi dostanie z bicza :D

ooo...lubię jeszcze kąpiele w wannie..z wodą i pianą :D 

 

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacenty

Ascetyzm,biczowanie się..i takie tam..

  • Ha Ha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roztrzepany
Kahlan

Maluje, szkicuje, gram w gry komputerowe, spaceruje, ogladam filmy i seriale, czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu
1 godzinę temu, Kahlan napisał:

Maluje, szkicuje,

Ja i pewnie większość forumowiczów zapraszam do działu "Nasza Twórczość" chętnie zapoznamy się z Twoimi pracami :) Tylko bez wymówek typu, że nie robisz tego pod publiczkę, że nie są na pokaz, że nie są dobre te Twoje prace itd. Większość możliwych alibi Ci wytrąciłem, więc nie krępuj się tylko wstawiaj prace :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roztrzepany
Kahlan
2 godziny temu, BrakLoginu napisał:

Ja i pewnie większość forumowiczów zapraszam do działu "Nasza Twórczość" chętnie zapoznamy się z Twoimi pracami :) Tylko bez wymówek typu, że nie robisz tego pod publiczkę, że nie są na pokaz, że nie są dobre te Twoje prace itd. Większość możliwych alibi Ci wytrąciłem, więc nie krępuj się tylko wstawiaj prace :) 

Noo, ale wlasnie nie robie tego pod publiszke, i jest to brzydkie bardzo, bo dopiero sie ucze. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu
1 minutę temu, Kahlan napisał:

Noo, ale wlasnie nie robie tego pod publiszke, i jest to brzydkie bardzo, bo dopiero sie ucze?

 

Brzydkie? Zajrzyj tutaj na moje prace:
https://nastroik.pl/temat/6806-moze-ktos-narysuje/

 

Nie szukaj alibi tylko do działu naszej twórczości marsz!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roztrzepany
Kahlan
3 minuty temu, BrakLoginu napisał:

 

Brzydkie? Zajrzyj tutaj na moje prace:
https://nastroik.pl/temat/6806-moze-ktos-narysuje/

 

Nie szukaj alibi tylko do działu naszej twórczości marsz!

 

No wlasnie wszyscy tam bardzo ladnie ogarniacie, a a nie umiem rysowac na kompie, maluje akwarelami, a tutaj farba jest trudna do opanowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu
9 minut temu, Kahlan napisał:

No wlasnie wszyscy tam bardzo ladnie ogarniacie, a a nie umiem rysowac na kompie, maluje akwarelami, a tutaj farba jest trudna do opanowania. 

No dobra, nie chcesz nas zawstydzić, więc nie będę namawiał, jak będziesz gotowa, to wstawisz. Nikt tu nikogo nie ocenia po takich pracach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joys

Różnie bywa, albo pomoc na roli, zabawa z dziećmi ( nie moimi :P ), oglądać anime i nauka języka obcego  :D

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endriu

W wolnym czasie zazwyczaj chłonę wiedzę z zakresu popkultury – oglądam recenzje, analizy i dyskusje poświęcone głównie hollywoodzkim superprodukcjom. Samych filmów pochłaniam przy tym znacznie, znacznie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawendowa

Nie mam zbyt wielu obowiązków, także biegam, czytam, zdarza mi się przesiadywać tutaj. 

Ostatnio więcej czasu spędzam ze znajomymi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takasobie68

Ja mam nadmiar wolnego czasu więc zawsze  coś tam sobie znajdowałam.  Przez wiele lat malowałam , rysowałam, wyszywałam, pisałam poezję....

Ostatnio -niestety- zrobiłam się strasznie leniwa.

Nawet grać mi się nie chce... Ale siedzenie w internecie jakoś wypełnia tą nudę.

Skończą się upały to i  ja wrócę do normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi

Długie spacery, najlepiej góry, lasy i takie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybe

A może tworzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozczarowany
SNOWDOG

Wolnego czasu nie mam prawie w ogóle. Jak go mam to zazwyczaj schodzi mi on na spotkania z różnymi ludźmi na piwo itp - choć ego już jako formy spędzania czasu wolnego nie traktuję, gdyż tak wyszło, że utrzymywanie relacji z różnymi ludźmi jest dla mnie też ważne pod względem zawodowym.

 

Jak już znajdę taką naprawdę chwilę wolnego to najcęściej pogram w jakąś grę komputerową, obejrzę odcinek serialu, albo pójdę na geocaching.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la primavera

Chodzę po łące z psem. Albo pies ze mną chodzi po łące. Albo ja i pies chłodzimy ze smyczą po łące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Layne

Różnie. 

Siedzę na necie i przeglądam pierdoły, albo piszę na forum, brzdąkam na gitarze, ostatnio poskładałem w końcu perkusję, więc sobie stukam, obijam się i lenię, czasami coś oglądam, medytuję-próbuję. Lubię chodzić na zakupy. Czasami macham hantlami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BloodyPain

Martwię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.






Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...