Skocz do zawartości


Bożena

Gdzie w góry zamiast Zakopanego/Tatr

Polecane posty

Bożena

Słuchajcie, mam pytanie. Zawsze jeździliśmy z rodziną w Tatry do Zakopanego. Teraz chciałabym zafundować rodzicom wyjazd w inne polskie góry. Gdzie byście polecili pojechać? Mam parę wytycznych których raczej chcę się trzymać:
1. żeby można było tam dojechać PKP lub PKS bo rodzice nie mają samochodu,
2. żeby była w miarę rozwinięta sieć busików (jak np. w Zakopanem), bo: patrz pkt.1.
3. żeby było tam dużo pięknych tras do spacerowania - dolinki, bez łażenia po górach, bo rodzice to już wiek nie ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Krzysiek1

Może tu?  Kilka razy byłem i chętnie bym jeszcze tam wrócił.

https://pl.tripadvisor.com/Attractions-g274808-Activities-Szklarska_Poreba_Lower_Silesia_Province_Southern_Poland.html

 

https://www.e-gory.com/karkonosze.php

Edytowano przez Poldek
Dodałem link o Karkonoszach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dionizy

Powinienem Tobie Poldku podziękować za reklamę mojego regionu. Zamek Chojnik widzę z okna sypialni Termy w Cieplicach są tuż za łąką w Parku Norweskim( on też jest teraz bardzo atrakcyjnym miejscem spacerów) Komunikacja nieźle funkcjonuje. Wspomniałeś o Szklarskiej Porębie ale bardzo bliski niej jest Karpacz. Te miasta konkurują ze sobą o turystów i w tej zdrowej walce górą jest chyba właśnie Karpacz. Jeśli będzie trzeba mogę podpowiedzieć gdzie warto pozaglądać w Karkonoszach. A teraz zbliża sie najpiękniejszy okres w naszych górach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek1

Dionizy. Co prawda byłem tam tylko dwa, chyba że trzy razy, po miesiąc każdy pobyt, wiele lat temu to z ogromnym sentymentem te okolice wspominam. Moim zdaniem to region reklamy nie wymaga, jest tam pięknie. Zawsze w sierpniu byłem.Okres szkoły średniej. Ostatnio wspominam pobyt tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MXY

Beskidy są piękne, malownicze i jest tu wiele atrakcji turystycznych zarówno w lecie jak i w zimie, ale nie wiem jak z tymi busami i dojazdem, bo to już zależy od miejsca, na takich typowych, klimatycznych wsiach raczej komunikacja nie jest zbyt rozwinięta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.






Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...