Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
Kashanal

Alkoholizm a dziecko

Polecane posty

Kashanal

Mam 27 lat. Alkoholiczka. Jakiś rok zaczęłam zastanawiać się nad dzieckiem. Bardzo chciała bym mieć maleństwo.mój związek jest mega toksyczny.on bije mnie przez picie i narkotyki. Nie jest mi potrzebny do życia tylko bardziej pod kątem nadania mi potomka. Jestem niezależna finansowo i nie narzekam. Mogę pod względem kasy tylko liczyć na samą siebie. Czy w moim przypadku myśl o dzidzi jest skazaniem na krzywdę tego maluszka ? Może to mnie ogarnie ? Przestanę pić wkoncu. Na terapię nie pójdę Ever póki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wesoły
BrakLoginu

Najpierw zostaw partnera, przestań pić i wtedy pomyśl o dziecku by go nie skazywać na te cierpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawendowa

Nie ogarnie Cię. Powinnaś pójść na terapie, przestać pić i znaleźć sobie kogoś. 

Dziecko nie powinno mieć tylko matki, ale także ojca. W Twoim przypadku nie powinnaś nawet myśleć o zwierzaku, a co dopiero dziecku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...