Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
ona

Moj byly jest bezdomny

Polecane posty

ona

Moj ex wyprowadza sie do przytulka dla bezdomnych...
Teraz mi napisal ze od dwoch dni spi w starym budynku, ze nic nie jadl, ze nie ma na lekarza i jest chory i ze chcial ze soba skonczyc ale ze ma dzieci...
Ja pit**** Po co mi to pisze? Ma dwie rece, glowe na karku, komputerowiec - grafik ludzie!
Ja pracuje od ponad dwoch lat, wynajmuje mieszkanie z dwojka dzieci, i jakos daje rade bez jego pomocy...On jest jak mu pasuje - i spoko , nikogo nie zmusze, a latanie po sadach mi sie znudzilo... Dawno by go zamkneli gdybym sie uparla za lamanie wyrokow sadowych. ale nie tedy droga. On sam musi dojrzec, zrozumiec, ale jak on sam nie moze sie soba zajac a co dopiero dziecmi... Juz byl raz na dnie, ale sie nie odbil jak widac*****oza tym - gdzie sa przyjaciele? U mnie samej mieszkala kolezanka przez dwa tygodnie jak bezdomna byla , znalazla pokoj i sie wyprowadzila... Ale jego strach wpuscic, ze nie wyjdzie... A mam dodatek do samotnej matki wiec odpada w ogole, nie bede ryzykowac bo on sobie nie poradzil...
Dzis przyszla mi do glowy absurdalna mysl - a moze tak sie z nim zamienie? Niech on zamieszka z dziecmi a ja bede dochodzaca mama??? W koncu przestanie narzekac ze malo dzieci widzi... bo ja mu zabraniam... Ludzie ratujcie bo zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...