Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
miki

Wędkarstwo

Polecane posty

miki

Cześć, łowicie ryby w wolnym czasie? Ja właśnie chcę na nowo odkryć w sobie pasję wędkowania tylko nie wiem jaką wędkę kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wesoły
BrakLoginu

Fajny wątek, liczę że w nim się czegoś ciekawego dowiem, bo również po długiej nieobecności z "kijem" nad wodą nachodzą mnie często myśli by na nowo "pobawić" się w ten sport :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacenty

Nad wodą przyjemnie posiedzieć i nie koniecznie z wędką.Wystarczy kulturalne i dobre towarzystwo...foto_ae1431b6d05b64909f7c124ed2e34bf5.jp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz

Wędkowałem od szóstego roku życia. Jeździłem z ojcem i jego kumplami na ryby. Ojciec do dzisiaj nie odpuści, a mi jakoś przeszło. Nie powiem, fajnie czasem tak posiedzieć nad wodą, wyciszyć się i pomoczyć tego kija. 

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko Krynicki
3 godziny temu, Mru napisał:

Wędkowałem od szóstego roku życia. Jeździłem z ojcem i jego kumplami na ryby. Ojciec do dzisiaj nie odpuści, a mi jakoś przeszło. Nie powiem, fajnie czasem tak posiedzieć nad wodą, wyciszyć się i pomoczyć tego kija. 

Mam za małego kija aby z brzegu sięgnąć lustra wody. Nawet po salcesonie gniady nie da rady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszołomiony
omam

mając 6 lat ostatni raz robiłam jako towarzystwo podczas łowienia ryb. 

Podczas tamtejszych wakacji spędziłam kilka dni u kuzynki. Pewnego ranka wujek zabrał nas nad staw.

Od tamtej pory wiem, że nie jest to moją mocną stronę...aczkolwiek ryby uwielbiam czy te wędzone, smażone, grillowane, w zalewie octowej, itd...lubię także odpocząć nas jeziorem, stawem, rzeką...ale samo łowienie nie jest moją pasją niestety

 

 

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...