Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Grzechu

Czy facetowi przystoi być kociarzem?

Polecane posty

Grzechu

w dosłownym sensie tego znaczenia ale nie żeby to była jakaś obsesja... Bo z reguły faceci wolą psy :) Co o tym sądzicie ? 

Tomasz
W dniu 25.07.2018 o 14:15, Grzechu napisał:

w dosłownym sensie tego znaczenia ale nie żeby to była jakaś obsesja... Bo z reguły faceci wolą psy :) Co o tym sądzicie ? 

Większość jednak woli kobiety. 

• Lubię to 1

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Witamy na forum Nastroik.pl

Jeśli jesteś nową osobą na forum, zachęcamy do rejestracji! Zajmie ci to tylko 30 sekund a dzięki rejestracji zyskasz:

• Dostęp do Chatbox'u
    • PW - system prywatnych wiadomości.
      • Można wyłączyć jeśli ktoś sobie nie życzy prywatnych wiadomości.
    • Możliwość edycji Swoich tematów i odpowiedzi.
    • Dostęp do wszystkich tematów i odpowiedzi, które zostały napisane przez Ciebie
    • Przejrzenie listy Użytkowników online.
    • Twoje kanały aktywności.
    • Rankingi Użytkowników.
    • Brak irytującego reCAPTCHA.
    • Możliwość pisania statusów na forum.
    • Możliwość wybrania Naszego aktualnego nastroju na forum.
    • System powiadomień (Działa z przeglądarką Chrome i Firefox)
    • Możliwość wspominania Użytkowników - wygląda to tak: @Rawik
    • Możliwość ustawienia sygnaturki pod Swoimi postami. (Można je ignorować)
    • Własne wyróżniające się zdjęcie profilowe.
    • Dostęp do profili Użytkowników.
    • Możliwość obserwowania Znajomych.

Oraz wiele więcej niewymienionych funkcji.

Życzymy miło spędzonych chwil na naszym wspólnym forum Ekipa Forum Nastroik.pl

• Nowe Posty

• Dżiulia
      Ludzie bardziej chcą wiedzieć co wydarzy się w przyszłości...w ich życiu, a ja lubię czasami im podpowiadać, ale przede wszystkim czytanie książek...uwielbiam tylko papierowe.  
    • Rawik
      A no tak  
    • Zizi
      Ja tak właściwie mało piszę i bez większego sensu. Traktuję forum jako odskocznię od życia w realu.  
    • Enigma
      Demon wyłazi Pa.
    • Rawik
      Ale jak razi? Ciemnością?   Taa   Dobrej nocki, Miłych i Słodkich  
    • Dżiulia
      Jak mnie nie pytają, to nie opowiadam o życiu prywatnym. Bleblania nie lubię, a konkretne tematy podobnie jak aliada. O czym nie piszę? Powiem tak; oprócz tematów z socjologii, psychologii, teologii/religii, parapsychologii i wszytko co trudne do ogarnięcia umysłem.
    • Enigma
      Dla mnie jest znaczna, bo mroczny razi, a ciemny nie To ja też bliżej mam do morza, więc jak pojedziesz w góry, to będę Ci machać na stopa Jecę w sen. Dobrej Nocy    
    • Rawik
      No tak  Dlatego dajemy wybór 4 motywów, nie 2 czy brak  Ja ktoś woli Nowoczesne wyglądy to Mroczny i Nowoczesny, ktoś woli klasyczne wyglądy to Klasyczny i Ciemny - chociaż niestety na telefonach są prawie bez różnicy  Jedynie kolorystyka coś tam robi   Ja lubię góry, nienawidzę morza - a mieszkam bardzo blisko morza  
    • Enigma
      Jest ok, a poza tym każdy może zmienić, jak woli.  Przemierzyłałam te szlaki wzdłuż i wszerz. Ciągnie mnie tam. Tylko te tłumy odstraszają 
    • Rawik
      Ja początkowo lubiłem Klasyczny, ale z czasem po prostu po powrocie zrobiłem "big update" i weszły dodatkowe motywy i wtedy używałem głównie Mroczny, Nowoczesny przez ten czas zmienił się chyba ze 4 razy  Ale w końcu zrobiłem mniej więcej taki jaki mi się podoba, no i jak można się domyślić - używam go  Taki mały smaczek to to że te góry które są w grafice tła na nowoczesnym to Tatry     
  • Najnowsze Tematy

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

W związku z Rozporządzeniem UE 2016/679 (znanym też jako „RODO”) informujemy w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe pozostawiane podczas korzystania z forum Nastroik.pl. Zamykając ten komunikat wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez forum Nastroik.pl - Regulamin - Polityka prywatności