Skocz do zawartości


Polecane posty

Erika16

Cześć - jaka jest najskuteczniejsza antykoncepcja? Słyszałam, że tabletki antykoncepcyjne, ale na pewno są jeszcze jakieś inne, nieznane mi, środki antykoncepcyjne. Czy antykoncepcja naturalna może być skuteczna czy w grę wchodzi tylko antykoncepcja hormonalna? Trochę się boję hormonów... i skutków ubocznych.. I czy jakakolwiek skuteczna forma antykoncepcji jest dostępna bez recepty? Wiem, że są prezerwatywy i że są całkiem skuteczne, ale ostatnio usłyszałam o prezerwatywach dla kobiet i temat mnie zaintrygował. Podpowiedzcie, jakie środki antykoncepcyjne są najlepsze. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wyczerpany
Cooliberek

np. Wkladka domaciczna inaczej zwana spiralą również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robomodo
5 minut temu, Cooliberek napisał:

np. Wkladka domaciczna inaczej zwana spiralą również

Zdania nie zaczynamy od skrótowców ani od literki jednej literki . Zdania zawsze zaczynamy wielką literą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczerpany
Cooliberek

Dziekuję 

Chciałam cos napisać ale ugryzlam się w jezyk

Wszystko już wiem 

 

Przepraszam  Erikę za to że nie piszę w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megana12

Antykoncepcja każda jest dobra musi być tylko dobrze dobrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leoni

To prawda trzeba koniecznie iść do swojego ginekologa i on nam dobierze antykoncepcję tak jak będzie dla nas najlepsza. Są rózne rodzaje więc jest w czym wybierac

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenobia

To prawda sama się zastanawiam nad odpowiednim wyborem antykoncepcji.  Martwi mnie tylko że mogę mieć spadek libido i całkowicie odejdzie mi ochota na sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beniszka

Ja stosuję od dłuższego czasu pewien środek, którego nie mogę tu zareklamować, bo jestem zbyt świeża na tym forum, i nie mam problemu z niczym PMS mi nie dokucza. Libido nie spada, nie miewam żadnych skutków ubocznych. I wiem że mam 100% zabezpieczenie i  o to mi chodzi właśnie ?

Przez endriu,

Kasuję nazwę produktu z uwagi na krótki staż na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu

Ludzie powiadam Wam - nie żyjcie w grzechu!

Wstrzemięźliwość  seksualna jest najskuteczniejszą metodą antykoncepcji, która jako jedyna gwarantuje nam, że się nie zajdzie w ciążę. Do tego polecam prawie równie skuteczny tzw. "kalendarzyk małżeński".

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meliska

Każda antykoncepcja jest dobra pod jednym warunkiem że jest dobrze dobrana. Mnie lekarz też przepisał dopiero za którymś razem takie pigułki,które mi odpowiadają. Nie mam żadnych środków ubocznych i czuję się po nich dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roztrzepany
Kahlan

Najskuteczniejsza antykoncepca? Szklanka wody ´zamiast´. 

A tak na powaznie, to mysle, ze kombinacja prezerwatywy + tabletki antykoncepcyjne bylaby bardzo skuteczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sielka
23 godziny temu, meliska napisał:

Każda antykoncepcja jest dobra pod jednym warunkiem że jest dobrze dobrana. Mnie lekarz też przepisał dopiero za którymś razem takie pigułki,które mi odpowiadają. Nie mam żadnych środków ubocznych i czuję się po nich dobrze.

A powiedz mi jak wyegzekwować od swojego lekarza żeby  zmienił jak coś nie pasuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygnębiony
Mptiness
16 minut temu, sielka napisał:

A powiedz mi jak wyegzekwować od swojego lekarza żeby  zmienił jak coś nie pasuje? 

Po prostu powiedz mu, że te pigułki powodują u Ciebie dyskomfort, złe samopoczucie, brak apetytu lub jego nasilenie. Lekarz jest po to, by pomagać, a nie lokować produkty za które ma ustawioną wycieczkę all inclusive.

Edytowano przez Enigma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meliska
20 godzin temu, sielka napisał:

A powiedz mi jak wyegzekwować od swojego lekarza żeby  zmienił jak coś nie pasuje? 

Normalnie,ja poszłam i powiedziałam że żle się czuję ,że boli mnie głowa itp. I dostałam inne pigułki, teraz dopiero wiem że antykoncepcja może współgrać z organizmem kobiety. Bo nie mam ani bóli głowy,nie mam spadku libido co bardzo mnie cieszy. Ponadto PMS mi nie dokucza i nie zjadam tabletek przeciwbólowych jak to robiłam wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sielka
Dnia 6.06.2019 o 18:16, meliska napisał:

Normalnie,ja poszłam i powiedziałam że żle się czuję ,że boli mnie głowa itp. I dostałam inne pigułki, teraz dopiero wiem że antykoncepcja może współgrać z organizmem kobiety. Bo nie mam ani bóli głowy,nie mam spadku libido co bardzo mnie cieszy. Ponadto PMS mi nie dokucza i nie zjadam tabletek przeciwbólowych jak to robiłam wcześniej.

A jakie ty bierzesz pigułki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacenty

Natrzeć się czosnkiem..!

  • Ha Ha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygnębiony
Mptiness
4 minuty temu, Jacekz napisał:

Natrzeć się czosnkiem..!

Hehe. To jest dobre xD

 

Na wampiry xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruszeczka

kazda antykoncepcja dobrana pod organizm i stosowana zgodnie  z ulotka jest bezpieczna.. osobiscie biore tabletki vines z mala iloscia hormonow bo najbardziej mi pasuja. kiedys bralam inne ale mialam migreny wiec zmienilam na te i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meliska
Dnia 10.06.2019 o 21:59, sielka napisał:

A jakie ty bierzesz pigułki?

Ja biore belarę i to już dosyć długo ci powiem i faktycznie mogę powiedzieć że nie mam skutków ubocznych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...