Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
BrakLoginu

Nastroikowcy

Polecane posty

Wyczerpany
Cooliberek

Dyzio mnie tam nie ma 

Miłego weekendu ci życzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


la primavera

Piękne mrowisko. 

Jest nawet Pocahontas z paletą i moim psem. Ech, Mistrzu piękna ferajna Ci wyszła. Nie sposób się nie uśmiechnąć. 

Dziękuję.

 

Aby zrobić jakąś rzecz spersonalizowaną trzeba o kimś pomyśleć, o tym jaki jest, jak go widzą inni, jaki chciałby być. Trzeba o nim myśleć dobrym sercem, akceptować

i szanować go. Z niechęci do kogoś, z urazy nic ładnego nie wyjdzie. Tylko dobre myśli pokierują dłońmi tak, jak chce serce. 

Wybierasz kamień, gładzisz w dłoniach, dotykiem go poznajesz, wyobraźnią widzisz do kogo pasuje. Metal w twych rękach nabiera charakteru osoby, jej cech, urody, zabawy, lekkiej ironii. 

Już wiesz, co z czym złączysz, jak ma wyglądać, co więcej dodasz. Teraz pozostaje dać   wykazać się własnemu talentowi, poświęcić czas na wykonanie a potem dzieła mogą już cieszyć oko.

 

Stawiasz je ukończone przed sobą, oceniasz i...

Masz w sobie to uczucie dobrze wykonanej pracy, podoba Ci się to, co zrobiłeś, patrzysz z zadowoleniem, że udało się Tobie oddać w rzeźbach to, co chciałeś. Uśmiechasz się i nie możesz się doczekać, kiedy inni zobaczą. Chcesz się podzielić  swoim pomysłem, pracą, talentem.

A modele czekają podekscytowane, zaciekawione.  Szukają Ciebie, wychodzą patrzec czy już idziesz. W końcu- jest, idzie, doczekali się i...

Oniemieli, zachwycili się, docenili,wzruszyli, łezka w oku się zakręciła. Poczuli, że dałeś każdemu z nich cząstkę swego czasu i pracy, że pomyślałeś o każdym z nich, każdemu z osobna poświęciłeś chwilę swojej uwagi i zamyślenia.

 

Oddychasz z ulgą-czyli  było warto.

Zrozumieli.

 

 

P.s.

Dziękuję za miłe słowa ale  dość znacznie mnie przeceniacie. 

I najprawdopodobnie nie jestem tą, którą myślicie, że jestem.

Napisałabym, że przykro mi z tego powodu ale wcale nie jest mi przykro, bo lubię być sobą. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu
12 godzin temu, Gość la primavera napisał:

P.s.

Dziękuję za miłe słowa ale  dość znacznie mnie przeceniacie. 

I najprawdopodobnie nie jestem tą, którą myślicie, że jestem.

Napisałabym, że przykro mi z tego powodu ale wcale nie jest mi przykro, bo lubię być sobą.

To się chwali, że jesteś sobą i jeszcze do tego się taką lubisz :)
Dalej będziemy nalegać byś nas co raz częściej "nawiedzała". W razie czego możemy Cię przykuć do kaloryfera :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia
12 godzin temu, Gość la primavera napisał:

Dziękuję za miłe słowa ale  dość znacznie mnie przeceniacie. 

I najprawdopodobnie nie jestem tą, którą myślicie, że jestem.

Napisałabym, że przykro mi z tego powodu ale wcale nie jest mi przykro, bo lubię być sobą. 

 

Poznajemy Cię dopiero i miło nam z tego powodu. :)

Napisałam że kogoś mi przypominasz, bo masz podobne spojrzenie i pióro,

ale znając tamtą osobę wiem, że nie stała by tak troszkę za kotarą, ale rozsiadła by się przy kominku z nami.

Zapraszamy :)

Cieszę się że jesteś sobą :D

 

45 minut temu, BrakLoginu napisał:

Dalej będziemy nalegać byś nas co raz częściej "nawiedzała". W razie czego możemy Cię przykuć do kaloryfera :D 

 

On nie żartuje:D  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu
7 minut temu, Zizi napisał:

On nie żartuje:D  

W rzeczy samej absolutnie :D Skoro potwierdziła jedna z ofiar, dodam że jak widać na załączonym obrazku, bardzo zadowolona ofiara to coś w tym musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dionizy
13 godzin temu, Gość la primavera napisał:

Piękne mrowisko. 

Jest nawet Pocahontas z paletą i moim psem. Ech, Mistrzu piękna ferajna Ci wyszła. Nie sposób się nie uśmiechnąć. 

Dziękuję.

Tak. Jesteśmy pięknym mrowiskiem. Wszyscy łącznie z Pocahontas. Cieszę sie gdy moje prace wywołują uśmiech. Wczoraj tak naprawdę bardzo sie wzruszyłem patrząc na radość  Forumowych Mrówek. Poleciała mi nawet jedna czy dwie łezki. Myśle ze po wczorajszym dniu staliśmy się sobie bliżsi. To dobrze bo dobrze mieć przyjaciół w każdej postaci i każdych okolicznościach 

13 godzin temu, Gość la primavera napisał:

 

Oddychasz z ulgą-czyli  było warto.

Zrozumieli

Tak Zrozumieli.

Nie jestem w tej chwili nic więcej Wam Podarować Oprócz mojej uwagi, pisanych serdeczności, chwil zamyślenia w poezji i kilku fotografii 

13 godzin temu, Gość la primavera napisał:

 

 

P.s.

Dziękuję za miłe słowa ale  dość znacznie mnie przeceniacie. 

I najprawdopodobniej nie jestem tą, którą myślicie, że jestem.

Napisałabym, że przykro mi z tego powodu ale wcale nie jest mi przykro, bo lubię być sobą. 

No i dobrze. Bądź sobą. Ale nie jesteś pewna czy właśnie nie myśleliśmy o Tobie9_9

Jedno jest pewne. Nie przeceniamy Cię. Napisałaś tak by do swojego arsenału zalet dopiąć jeszcze na jedwabnym sznureczku ,,Skromność,, Nie będę teraz się rozpisywać zbytnio o Twojej Osobie bo zbytnio urośniesz i trzeba będzie przerabiać Pocahontas a gdzie ja tak wielkie kamienie znajdę?

13 godzin temu, Gość la primavera napisał:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na Gofra
example123
3 minuty temu, Dionizy napisał:

a gdzie ja tak wielkie kamienie znajdę?

 

Mógłbyś stać się Syzyfem

Wolę byś pozostał Dionizym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dionizy
2 minuty temu, example123 napisał:

Mógłbyś stać się Syzyfem

Wolę byś pozostał Dionizym :)

Ja chyba też wolę być Dyźkiem. Takim zwykłym chłopakiem z Naszej wsi Niczym się nie wyróżniającym marzycielem wiecznie tęskniącym, szukającym czegoś w chmurach i wywalającym sie na skórce z banany albo włażącym w największą błotna kałużę. Takim zwykłym Dyźkiem.

Chodźmy do naszej chaty a tam opowiesz mi może jaką ty jesteś osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia

Ja też tutaj jestem? Tak wyczytałam na zbiorowym zdjęciu Rawwr. Jak to prawda to jest mi bardzo miło i nie wiem, czym sobie zasłużyłam? Pozdrawiam Was kochani :x 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dionizy
10 godzin temu, Basiunia napisał:

Ja też tutaj jestem? Tak wyczytałam na zbiorowym zdjęciu Rawwr. Jak to prawda to jest mi bardzo miło i nie wiem, czym sobie zasłużyłam? Pozdrawiam Was kochani :x 

Basiu. Zasłużyłaś sobie i zwyczajnie bądź z nami tak często jak to tylko możliwe Zamieszkaj z nami w jednej chacie nastroikowej i siadaj z nami do wspolnego stołu by opowiadać w świetle świec o tym co cieszy a co boli By trochę poswawolić a czasem potulkać . Lubisz się trochę potulkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu

Na prośbę Dyzia dodałem nową fotkę do zbioru z @Basiunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dionizy

Całe mrowisko powstawało raczej jak na mnie szybko i nie każdy szczegół został właściwie dopracowany. Nie jesteś Basiu jakąś wiejską babą chociaż je jak wszystkie kobiety otaczam wielkim szacunkiem. Kobiety to piękny i wspaniały dar przed którym należy sie pokłonić. Ty Basiu czarujesz swoimi myślami, słowami, zamkniętymi w rymach myślami. Tak. Postać Czarodziejki czy raczej dobrej Wrózki bardziej pasuje do Ciebie Bądź z nami i chroń nas pokornych przed pomarańczowymi kłamliwymi jędzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia
W dniu 25.07.2018 o 22:40, Dionizy napisał:

Całe mrowisko powstawało raczej jak na mnie szybko i nie każdy szczegół został właściwie dopracowany. Nie jesteś Basiu jakąś wiejską babą chociaż je jak wszystkie kobiety otaczam wielkim szacunkiem. Kobiety to piękny i wspaniały dar przed którym należy sie pokłonić. Ty Basiu czarujesz swoimi myślami, słowami, zamkniętymi w rymach myślami. Tak. Postać Czarodziejki czy raczej dobrej Wrózki bardziej pasuje do Ciebie Bądź z nami i chroń nas pokornych przed pomarańczowymi kłamliwymi jędzami


Dziękuję ślicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacenty

Dyzio superowaty..!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dionizy
W dniu 13.11.2018 o 22:31, Jacekz napisał:

Dyzio superowaty..!?

Dziękuje. Mam ju ż projekt nowego Nastroikowa. Materiały zasadniczo też już są. Teraz tylko trochę wolnego czasu i zbuduję cvoś co uwzględni szerszą rodzinę nastroikową

  • Super 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...