Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
Melania

Co sądzicie o stosowaniu diety sokowej?

Polecane posty

Melania

Co sądzicie o stosowaniu diety sokowej ? da się wytrzyma? jakie są efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


ginger

Ja już jestem po trzydniowej kuracji sokami oczyszczania organizmu z toksyn. Rzeczywiście lekko się czuje, a same soki bardzo smaczne. Szykuję sama w domu, bo mam wyciskarkę. Bardzo szybko udało mi się schudnąć w taki pyszny, owocowy sposób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mola

Sokowa dieta to super pomysł. Nie zaszkodzi a zdrowia doda. Ja robię soki  z wolnoobrotowej wyciskarki , jest zawiesisty pełen wartości odżywczych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Armeniu

Detoks sokowy to jest super sprawa, ale raczej odradzałabym kupowanie soków gotowych. Nigdy nie wiadomo, co tam za świństwo w środku może być no i przede wszystkim czy warzywa i owoce były świeże, dobrze umyte... Lepiej zainwestować w wyciskarkę i robić sobie samemu. Osobiście używam również i dla mnie to rewelacja. Inwestycja zwraca się jakoś po roku, więc myślę, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria

W ciągu roku staram się trzy razy po dwa tygodnie stosować dietę sokową i muszę przyznać że dobrze się po niej czuję. Soki oczywiście dobieram sama z dostępnych mi produktów, a ich uzyskanie nie  jest dla mnie wyzwaniem ponieważ na wyposażeniu kuchni mam świetną wyciskarkę Slow Juicer PH1007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mokka

Jestem na "TAK" Soki świetnie zastępują wszelkiego rodzaju suplementy. Oczywiście soki domowe i jeszcze lepiej takie z wyciskarki wolnoobrotowej . Takie z powodzeniem można stosować w zastępstwie np. drugiego śniadania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga

Słyszałam że dobra wyciskarka powinna być wolnoobrotowa bo wtedy dokładniej wyciska sok i go nie nagrzewa. Mam pytanie Jak wygląda w tej kwestii wyciskarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka

Super dieta. Uwielbiam soki , Takie z blendera zastępują mi drugie śniadanie  oraz lekką kolacje. Czuje sie wspaniale . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawendowa

Rozleniwiaja sie jelita. Ponadto zbyt duza zawartość fruktozy. Niesie to ze sobą sporo negatywów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola

Jestem za. Każdego dnia blenderuje warzywa z dodatkiem jabłka lub gruszki . Lubie takie soki a co najważniejsze czuję się po nich dobrze oraz nie mam kłopotu z nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wania

Ja nie stosuję takiej diety i też nie mam kłopotu z nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingus77

Poszłabym się najpierw zapytać dietetyka - polecam ci tych z <reklama>, jeżeli mieszkasz w stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina

Jestem zwolenniczką tego typu oczyszczania organizmu pamiętając przy tym by kuracja nie trwała dłużej niż trzy dni i co najwyżej raz na kwartał. Oprócz tego ogólnie lubię pić soki zwłaszcza te zrobione przeze mnie w moim ukochanym blenderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...