Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
Cooliberek

Kłusownictwo rybne

Polecane posty



Wesoły
BrakLoginu

Kurcze, takie piękne ryby. Co za gnoje. Nawet nie słyszałem o tym nowym "wynalazku". Cytuję:
 

Cytat

Badania wykazały, że substancja potrafi bardzo silnie wpływać na ryby ze względu na działania specyficznych enzymów. Główną właściwością tej substancji jest stymulacja u ryb uczucie głodu o niespotykanej skali. Podczas eksperymentów nawet nasycone ryby pod wpływem enzymów, stawały się bardzo aktywne i pokazywały niezwykły apetyt.

 


Łowić tak, ale tradycyjnie na wędkę. Dobrze, że nie używali prądu itp wynalazków, ale i tak niezbyt to mądre było. Jeszcze nie wiadomo czy ta substancja nie zachowuje się w mięsie i czy przypadkiem nie ma niepożądanego efektu ubocznego u ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczerpany
Cooliberek

Wiem że w Narwi jest pełno ryb takich jak szczupaki , sumy i inne tałatajstwo . 

Ale takiego czegoś nigdy nie widziałam .

Tylko im nie zarzucono nic .

Te ryby to kupę ludzi by wykarmilo . Jestem ciekawa ile czasu im ten proceder zajął czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu

Tak, właśnie nic im nie zrobiono, później doczytałem do końca, bo mnie zbulwersowały te ilości ryb i już nie chciałem czytać.
Ja myślę, że im to zajęło jedno popołudnie, bo skoro wszyscy to opisują jako "cudowną" substancję to pewnie co zarzucenie wędki to była ryba. Licząc średnio 1 ryba na 5 minut to łatwo sobie obliczyć :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczerpany
Cooliberek

Prawda :)

Tylko sobie smaka zrobiłam na tak swiezo złowiona rybę z tamtych okolic :P

Edytowano przez Cooliberek
Poprawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu

Przeanalizowałem i ten artykuł to jest pod zamówienie lub autorski tych co sprzedają substancję, bo takiego coś nie miało miejsca.
Nie wiem czy w/w stronę znasz, ale dla mnie to też jest fake i parę takich niusów znalazłem z innymi miastami. Jakby brali prawdziwy nius i przerabiali pod swoje potrzeby by to sprzedać. Normalny dziennikarz by nie dał linku do sklepu z tym szajsem, bo każdy raczej by się bał, że namnożą się tacy ludzie co to wykorzystają. Co innego złapać dla siebie rybkę czy parę sztuk, a co innego na handelek.

Kliknij sobie w coś u nich w menu po lewej, co byś nie klinęła to prowadzi do sklepu. Co za Janusze biznesu hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczerpany
Cooliberek

Też to zauważyłam , tylko że  po czasie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...