Skocz do zawartości


Asia22

Co ciekawego dziś zrobiliście?

Polecane posty

Asia22

Cześć. Zachęcam do krótkich wypowiedzi na temat minionego dnia.  Na podstawie innych wypowiedzi mozemy stwierdzić czy nasze życie jest ciekawe czy nudne. A może ktos nas zainspiruje do zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


syn fubu

Kur to pier, a pier to kur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dionizy

Oberwałem dziś śliwki z drzewa koło basenu i wskoczyłem po tym do wody. Zimna ale tylko na początku. Zastanawiam się nad kaczorami. Jak one umieją to zrobić w zimnej wodzie ? Przecież..... Acha. A rano byłem na giełdzie staroci. Nic mi nie wpadło do ręki.

  • Ha Ha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MXY

Dziś była taka piękna pogoda, że postanowiłam zrobić pranie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacenty

Wkręt wymieniłem w uchwycie wiatraka na balkonie.To taki mały wiatraczek do pokazywania czy jest wiatr czy nie za bardzo...No jak na jeden dzień to i tak dużo roboty...

-A i jeszcze myślałem co dalej z naszym krajem.Czy będą rządzić złodzieje czy złodzieje i nacjonaliści.Chyba wolę jednak żeby było normalniej,niech ci pierwsi będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu

Byłem na grzybach. Lubię pochodzić po lesie dla samego świętego spokoju od codziennych spraw. Taki relaks :) 

  • Lubię to! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszołomiony
omam

bardzo ciekawie rozsypałam opakowanie kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawendowa

Przeczytałam książkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu

Piękna pogoda jak na zimę, więc wziąłem rower i przejechałem ponad 20 km. Niech już przyjdzie wiosna i takie wycieczki po lasach, wzgórkach i pagórkach będą u mnie normą. Na bieganie jeszcze jest niezbyt podłoże, za ciężkie.

  • Lubię to! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Layne
7 minut temu, BrakLoginu napisał:

Piękna pogoda jak na zimę, więc wziąłem rower i przejechałem ponad 20 km. Niech już przyjdzie wiosna i takie wycieczki po lasach, wzgórkach i pagórkach będą u mnie normą. Na bieganie jeszcze jest niezbyt podłoże, za ciężkie.

Też już marzę o wiośnie.  Wrzuciłem tapety wiosenne na telefon, kupiłem wczoraj rower, a tu śniegu napadało. Jeszcze trochę.

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnaStonka

Wruciłam z nocnej zmiany i zdążyłam sie wyspać i zjeść obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu
34 minuty temu, LayneStaley napisał:

Też już marzę o wiośnie.  Wrzuciłem tapety wiosenne na telefon, kupiłem wczoraj rower, a tu śniegu napadało. Jeszcze trochę.

Dla mnie wystarczy trochę słońca i zaczynam czuć, że żyję. Bez niego to jakbym wegetował, wszystko co robię jakby miało mniejszy sens. Zwyczajnie nic się wtedy nie chce.
Rower polecam to takie przyjemne z pożytecznym :) 

  • Lubię to! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Layne
36 minut temu, BrakLoginu napisał:

Dla mnie wystarczy trochę słońca i zaczynam czuć, że żyję. Bez niego to jakbym wegetował, wszystko co robię jakby miało mniejszy sens. Zwyczajnie nic się wtedy nie chce.
Rower polecam to takie przyjemne z pożytecznym :) 

To fakt. Słońce to podstawa. Chce sie coś robić, jest energia, pozytywne wibracje. Rower też lubię. Czekam, aż się ociepli i składam swojego góraka. :]

  • Lubię to! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia

Wstałam i myślę... co tu ciekawego zrobić ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacenty

Kiedyś lubiłem przeglądarkę Maxthon.Później wszyscy pisali,że szpieguje dla Chińczyków.Dzisiaj dowiedziałem się,że to nie do końca prawda...No nie szpieguje jednak..Zainstalowałem na nowo po wielu latach bez niej(mej ulubionej)..i ..badziwie kompletne-bo to nowa wersja...Nie da się z niej korzystać..Potwornie niewygodna ..i teraz odinstalowałem ale i tak resztek po niej będę szukał i wywalał...To zajęło mi cenny czas jaki mogłem poświęcić na coś pożytecznego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczerpany
Vertlain

Dzisiaj odwiedziłem chirurga, który mnie elegancko opierdzielił że stawiam się bez konsultacji z dermatologiem. Po za tym nie poszedłem do pracy bo czułem jakby mi ktoś klatkę piersiową termoforami obłożył, do tego zawroty głowy i uczucie dezorientacji... Jako bonus wybrałem sobie słuchawki i zarejestrowałem na hbo go. Fascynujący dzień, będzie co wnukom opowiadać.

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Layne
4 godziny temu, Vertlain napisał:

Fascynujący dzień, będzie co wnukom opowiadać.

Przynajmniej coś się dzieje ;]

 

@Jacekz jakiej teraz używasz? Niedawno chciałem zainstalować Operę, ale nie podeszła mi po raz chyba trzeci.  Chrome też coś przymula na pc, więc zostałem przy Mozilli.

 

Edytowano przez LayneStaley
Błont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacenty
7 godzin temu, LayneStaley napisał:

Przynajmniej coś się dzieje ;]

 

@Jacekz jakiej teraz używasz? Niedawno chciałem zainstalować Operę, ale nie podeszła mi po raz chyba trzeci.  Chrome też coś przymula na pc, więc zostałem przy Mozilli.

 

@LayneStaley Teraz używam Vivaldi 64 Bit. ;-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu
4 minuty temu, Jacekz napisał:

@LayneStaley Teraz używam Vivaldi 64 Bit. ?

Kiedyś grał i komponował na takty, ale jednak ta technika idzie do przodu i już komponują w bitach :P 

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Layne
1 godzinę temu, Jacekz napisał:

Teraz używam Vivaldi 64 Bit. ?

A co to za cudo? Dobre to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacenty
1 godzinę temu, LayneStaley napisał:

A co to za cudo? Dobre to?

Dobre,podobne do Opery tylko z większą ilością ustawień.Szybsza jest też od niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutlawski

Siłownia!!! ?️‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu

Dzisiaj uporządkowałem trochę zaległych spraw, na które dotychczas nie miałem zbyt wiele czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutlawski

A ja dziś miałem zabi3g chirurgiczny. Trzymaliscie za mnie kciuki? Bo chyba nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Layne
Godzinę temu, Rutlawski napisał:

A ja dziś miałem zabi3g chirurgiczny. Trzymaliscie za mnie kciuki? Bo chyba nie!!!

No i jak poszło? Wszystko ok?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.






Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...