Skocz do zawartości


Dionizy

Pod wspólnym dachem

Polecane posty

Czas na Gofra
example123
32 minuty temu, BrakLoginu napisał:

Tego roku susza wszystko rozłożyła, obecne chwilowe ulewy tylko te plony dobiły.

Tak... gdy słońce i deszcz nie idą "w parze" ranią nie tylko ziemię. Tymi słowy Zizi odpowiedziała BL.

W salonie właśnie trwała dyskusja czy to naprawdę zrządzenie losu kieruje ową pogodą czy też jest to sprawka takiej cichej wojny niektórych państw.

Mieliśmy zrobić losowanie ale co by to zmieniło? W zamian postanowiliśmy zebrać jeżyn i malin by sporządzić nalewki na jesienne wieczory.

Nikt nie robi tak pysznych nalewek jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dionizy

No tak a co gorsze to naukowcy mówia ze taki stan aury będzie się powtarzać

7 minut temu, example123 napisał:

Tak... gdy słońce i deszcz nie idą "w parze" ranią nie tylko ziemię. Tymi słowy Zizi odpowiedziała BL.

W salonie właśnie trwała dyskusja czy to naprawdę zrządzenie losu kieruje ową pogodą czy też jest to sprawka takiej cichej wojny niektórych państw.

Mieliśmy zrobić losowanie ale co by to zmieniło? W zamian postanowiliśmy zebrać jeżyn i malin by sporządzić nalewki na jesienne wieczory.

Nikt nie robi tak pysznych nalewek jak....

 ZIZI !!!!!! Tylko Ona robi tak wiele znakomitych kompozycji smakowo aromatycznych.

Kiedyś przyniosła tu kilka kombinacji i tak próbowaliśmy każdej po kolei Zapomnieliśmy że już noc że już świta że czas do pracy. Najlepsza jest z mirabelek mocno dojrzałych w promieniach letniego słońca. Zerwanych delikatnymi kobiecymi rękami  Ech te marzenia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na Gofra
example123
12 minut temu, Dionizy napisał:

 

 ZIZI !!!!!! Tylko Ona robi tak wiele znakomitych kompozycji smakowo aromatycznych.

 

 

Ech chciałabym mieć taki dar! :) Nawet obiecałam sobie "iść na korki" do Zizi.

Mam nadzieję, że także przy moich nalewkach wszystkim domownikom czas upłynie równie bosko jak przy nalewkach naszej królowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu

Nalewka? Gdzie nalewka i z czego ona?  Czy ja też mogę skosztować trochę - małe pół litry? <pojawił się niczym Dżin z butelki>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dionizy

Pewnie dobrze by wam sie obcowało . Mam wrażenie że macie podobny temperament i wrodzoną empatię. A Zizi nie wiem czy wiesz jest naprawdę doskonałą gospodynią Piecze wyśmienicie, bosko  gotuje, anielsko się śmieje i bawi. Jest super matką i przyjaciółką. Poetką Dobrze że mieszka tu z nami.  Ciebie jeszcze tak mało znam. Za mało i zamierzam to zmienić

Lubisz takie słodkawe owocowe nalewki BLu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu

Teoretycznie mój organizm spokojnie przyjmuje wszystko co ma procenty :) 

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia

Aż mnie zatkało, jak moje ciało posłuchało co tu się działo.

A tylko chwilę mnie nie było :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dionizy

Dobrze. Zapamiętam. Rozglądałeś się za tymi miejscami do biwakowania w swojej okolicy? Najlepiej jeśli byłoby to coś w głębi lasu nad jeziorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na Gofra
example123

Czasami chwilka wystarczy by wiedzieć, by coś zagrało na strunach naszej duszy, by być szczęśliwym...nawet na chwilkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dionizy
1 minutę temu, example123 napisał:

Czasami chwilka wystarczy by wiedzieć, by coś zagrało na strunach naszej duszy, by być szczęśliwym...nawet na chwilkę

Ale całe życie to tylko zbiór chwil A szczęście? czy ono istnieje czy to tylko fikcja? Czy byłaś kiedyś tak naprawdę szczęśliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia
29 minut temu, Dionizy napisał:

Najlepsza jest z mirabelek mocno dojrzałych w promieniach letniego słońca. Zerwanych delikatnymi kobiecymi rękami  Ech te marzenia

Wczoraj zrobiłam taką ! skąd Dyziek wie? przecież siedział cały dzień w pracowni

 

1 minutę temu, example123 napisał:

Czasami chwilka wystarczy by wiedzieć, by coś zagrało na strunach naszej duszy, by być szczęśliwym...nawet na chwilkę

Chwile są najpiekniejsze :x trzeba doceniać te właśnie chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu
4 minuty temu, Dionizy napisał:

Dobrze. Zapamiętam. Rozglądałeś się za tymi miejscami do biwakowania w swojej okolicy? Najlepiej jeśli byłoby to coś w głębi lasu nad jeziorem

U mnie lasów, miejsc do biwakowania i jezior pod dostatkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na Gofra
example123
1 minutę temu, Dionizy napisał:

Ale całe życie to tylko zbiór chwil A szczęście? czy ono istnieje czy to tylko fikcja? Czy byłaś kiedyś tak naprawdę szczęśliwa?

Byłam Dyzio:) 

1 minutę temu, Zizi napisał:

Wczoraj zrobiłam taką ! skąd Dyziek wie? przecież siedział cały dzień w pracowni

 

Chwile są najpiekniejsze :x trzeba doceniać te właśnie chwile

Trzeba umieć je wyłapać, kiedyś kiedyś tego nie umiałam, na szczęście nauczyłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dionizy

Dobrze. Przyda mi się Twoja pomoc BL Powiedz tylko czy gdy jadąc z moich stron i popatrzymy na mapę to mieszkasz powyżej Poznania czy Poniżej?

1 minutę temu, example123 napisał:

Byłam Dyzio:) 

Trzeba umieć je wyłapać, kiedyś kiedyś tego nie umiałam, na szczęście nauczyłam się :)

Nauczysz mnie też tego? Chciałbym zamrozić sie w dobrej chwili i tak pozostać, trwać. cieszyć się szczęściem I mieć gdzieś że po zamrożeniu jest zimno

 

Zizi. Gdzie Ty tak biegasz. Raz stoisz tuż za mną to znowyu słychać Jak pędzisz po schodach. Osiądź w końcu tu naprzeciw mnie i opowiadaj ile tej nalewki zrobiłaś

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na Gofra
example123
3 minuty temu, Dionizy napisał:

 

Nauczysz mnie też tego? Chciałbym zamrozić sie w dobrej chwili i tak pozostać, trwać. cieszyć się szczęściem I mieć gdzieś że po zamrożeniu jest zimno

 

Dyzio ale Ty to potrafisz doskonale. Na zimno również mamy sposób :) usiądziemy przy kominku, wszyscy. Czujecie ten żar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu
6 minut temu, Dionizy napisał:

Dobrze. Przyda mi się Twoja pomoc BL Powiedz tylko czy gdy jadąc z moich stron i popatrzymy na mapę to mieszkasz powyżej Poznania czy Poniżej?

Jutro na email wszystko podeślę :) 
Mi i tak ciągle się marzy jakiś większy zjazd wszystkich, ale w tym roku chyba jest to już awykonalne by się gdzieś wspólnie spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dionizy

Aniołku Kochany. Teraz jest lipiec i  w kominku jest czarno. To ciepło to nasze serca. Moje Twoje i Rawika chyba też. No i oczywiście jeszcze Zizi i BL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na Gofra
example123

Takie ciepło jest najcenniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dionizy

Dobrze BL a ja Ci wyśle mój nr telefonu byśmy mieli lepszy kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na Gofra
example123

Bezcenne wręcz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dionizy
Teraz, example123 napisał:

Bezcenne wręcz

 

Wiesz?

A moze jutro zapalimy ognisko i tak sobie posiedzimy zapatrzeni w magiczne ogniki skaczące po drwach Pogadamy o tym i o tamtym i jeszcze o nas. Moze pomruczymy jakiegoś hita sentymentalnego. Lubicie przy ognisku słuchać opowieści o duchach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia
13 minut temu, Dionizy napisał:

 

Zizi. Gdzie Ty tak biegasz. Raz stoisz tuż za mną to znowyu słychać Jak pędzisz po schodach. Osiądź w końcu tu naprzeciw mnie i opowiadaj ile tej nalewki zrobiłaś

Mam zabiegany wieczór, taki czas :D

Nalewki nie ma dużo, bo muszę trochę przystopować z piciem :D 

chyba że wszystką Wy wypijecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na Gofra
example123

Przy ognisku to lubimy nie tylko pomruczeć a i wszelkie opowieści :) o tym i owym o duchach także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu

Ognisko chcą palić! <podnosi larum> Czy jest na sali lekarz tfuuu strażak żeby zabezpieczyć imprezę? :)

1 minutę temu, Zizi napisał:

Nalewki nie ma dużo, bo muszę trochę przystopować z piciem :D 

Ty już stopujesz od tygodnia, my z Rawikiem Cię obserwujemy i myślimy by wysłać Cię na wczasy bez alko czyt. odwyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dionizy

Ja uwielbiam słuchać jak ktoś śpiewa ale musi mieć dobry do tego głos.Mam takiego kumpla ze Szczecina Czasem spotykamy sie gdzieś na rybach albo rodzinnym biwaku. Palimy ognisko też 9_9 troszkę pijemy ankohola a Łukasz zawsze śpiewa. Pięknie to robi a ja też lubię  śpiewać także czasem jakiś duecik. 

5 minut temu, BrakLoginu napisał:

Ognisko chcą palić! <podnosi larum> Czy jest na sali lekarz tfuuu strażak żeby zabezpieczyć imprezę? :)

Ty już stopujesz od tygodnia, my z Rawikiem Cię obserwujemy i myślimy by wysłać Cię na wczasy bez alko czyt. odwyk :D

Zizi. Powiedz coś

Edytowano przez Dionizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.






Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...