Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
Ona21

PC czy konsola?

Polecane posty

Ona21

Wiem, że temat dość burzliwy :D
Co wolicie ? Jaki sprzęt wybieracie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Przygnębiony
RAW

Lubię i PCty i konsole, ale jednak lepszym wyborem jest konsola, mniejszy wydatek jednakowoż, wydasz raz te 1500-2000 w dzień premiery, a jak kupisz rok później to około 1000-1500 i masz spokój na 8 lat, bo tyle przeciętnie trwa generacja konsol. Moim wyborem jest Xbox, od dawna wolałem Xboxa na Playstation, choć z pierwszym Xboxem w Polsce były wielkie problemy bo nie był dostępny w Polsce, ale mając rodzinę zagranicą to nie miałem owego problemu, gier też było pod dostatkiem i gry wyglądały lepiej od tych z PlayStation, Gamecube czy Dreamcasta. Ale najbardziej skradł moje serce - no sprawdźcie te e3 dawno takiego nie było, ten pad wygodniacki :P chociaż te ostatnie e3 z Microsoftu wygrało, według mnie tegoroczne targi e3 ciary aż do tej pory przechodzą widząc ten moment :D

W skrócie wolę Xboxa nad PC, a PC nad Playstation :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu

Zdecydowani PC! Nie wiem dlaczego, może to jakiś sentyment albo zwyczajna praktyczność, bo na PC można więcej, nie tylko grać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...