Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
czarna kosmitka

Sama, samotna?

Polecane posty

czarna kosmitka

Zastanawiam się co robię źle, że jestem sama. Samotne wieczory, czekasz na telefon od kogoś kto zapyta " jakie masz plany na wieczór, może wybierzesz się gdzieś z nami ? " . Niestety taki telefon nigdy nie zadzwoni. Widze szczęśliwych ludzi którzy mają kogoś, razem spędzają czas, żyją swoim życiem, kochają się. A co moge powiedzieć o sobie ? Normalna dziewczyna pragnąca życia, bratniej duszy, miłości i mam przeczucie że nigdy nie dowiem się co tak naprawde znaczy każda z tych rzeczy. Tego smutku i bólu nie da się opisać słowami. Mam ochote znikąć z tąd i nigdy nie wrócić pewnie i tak szybko by o mnie zapomniano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Czas na Gofra
example123

Hmm jak bym słyszała moją koleżankę, tylko, że ona ma głównie wymagania co do innych a sama.... no coż, od siebie nie za wiele chce dać i daje. Samo "chciejstwo" nic nie znaczy. Ludzie widzą, myślą, czują i bardzo ciężko jest "pogodzić się" z osobą mającą tylko wymagania!! Nie wiem jak jest w Twoim przypadku ale życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robocik
19 minut temu, Gość czarna kosmitka napisał:

z tąd

Przepraszam, że ja nie w temacie, ale witaj w klubie "Icon" jak to ktoś sugerował by od niego odwrócić uwagę :D

 

Co do tematu to samotność nie jest taka zła, idzie się do niej przyzwyczaić. Czasem też za dużo możemy wymagać jak to koleżanka wyżej nadmieniła. Najważniejsze to na nic się nie zamykać i starać się po prostu żyć :) Powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Icona

    Wiele osób jest bardziej nieszczęśliwych bo muszą żyć z kimś kogo wybrały nieszczęśliwie , tęsknią bezpowrotnie za upragnioną samotnością .

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na Gofra
example123
2 godziny temu, Icona napisał:

    Wiele osób jest bardziej nieszczęśliwych bo muszą żyć z kimś kogo wybrały nieszczęśliwie , tęsknią bezpowrotnie za upragnioną samotnością .

 

 

 

Przepraszam a co to znaczy muszą żyć z kimś kogo wybrały nieszczęśliwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wania
14 minut temu, example123 napisał:

Przepraszam a co to znaczy muszą żyć z kimś kogo wybrały nieszczęśliwie?

Mnie z kolei zastanawia, dlaczego "muszą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na Gofra
example123

No głównie o muszą mi chodziło

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix

Chyba chodzi o niewolę w którą się uwikłały . Jak nie ma niewoli , wówczas "muszę" nie istnieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wania
9 godzin temu, fenix napisał:

Chyba chodzi o niewolę w którą się uwikłały

Możesz jaśniej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...