Skocz do zawartości
  • Niebo
  • Borówka
  • Szary
  • Porzeczka
  • Arbuz
  • Truskawka
  • Pomarańcz
  • Banan
  • Jabłko
  • Szmaragd
  • Czekolada
  • Węgiel


Zaloguj się, aby obserwować  
Marian

Karol Bielecki zakończył karierę - snajper, co nie przymyka oka.

Polecane posty

Marian

Wielki chłop. W każdym tego słowa znaczeniu. Kiedyś w grze wybrał postać snajpera. I oznajmił: "Przynajmniej nie muszę przymykać oka, bo go nie mam" - opowiada Krzysztof Ignaczak. Karol Bielecki - heros, człowiek legenda - zakończył karierę.

Miał 28 lat. Niedawno świętował drugi w życiu medal mistrzostw świata, grał w Bundeslidze, docierał na sportowy szczyt. I podczas meczu Polska - Chorwacja w 2010 roku stracił oko.

To tak, jakby połowę głowy ktoś umieścił mu w ciemnym pokoju. Żyć z jednym okiem jest cholernie trudno, a co dopiero uprawiać sport. Bielecki mógł zostać paraolimpijczykiem, a wrócił na parkiet po kilku tygodniach. Więcej: zagrał z Polakami na igrzyskach w Rio i podczas ceremonii otwarcia jako chorąży niósł biało-czerwoną flagę.

 

MDUxMi5qJC16TnVZTV4-IiIIYx5FEikqewghRkYW

 

Dziś Bielecki ma trzy medale MŚ, ćwierćfinał i półfinał igrzysk, wygraną LM, pięć mistrzostw kraju. I historię, którę postawił sobie pomnik trwalszy niż ze spiżu. Po karierze nie czeka go jednak bujany fotel. Ma restaurację, w PGE Vive będzie ambasadorem klubu oraz trenerem grup młodzieżowych.

Karierę skończył, jak grał. Na swoich warunkach. - Nie jestem w stanie już dać drużynie tego, co bym chciał - oznajmił. - Nie chcę rozmieniać kariery na drobne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wesoły
BrakLoginu

Wspaniały człowiek i zawodnik. Niezwykła kariera i kto by się spodziewał, że po tak trudnej "kontuzji" w ogóle wróci do sportu?! On wrócił i jeszcze wiele pięknych chwil dzięki niemu przeżyliśmy :)

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszołomiony
omam

Zgadzam się z Wami. Fenomenalny nie tylko sportowiec, ale i człowiek.

Czytałam kilka wywiadów i z nim i z Valciciem - niesamowicie się to czyta. Dramat tak naprawdę u jednego i u drugiego_czytając to potrafi się łza w oku zakręcić. 

Dobrze, że Karol był na tyle silny by wrócić do na boisko  :]

 

 

 

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu
3 minuty temu, omam napisał:

Fenomenalny nie tylko sportowiec, ale i człowiek.

Nie wiem czy zauważyłaś, ale według mnie, on po tej tragedii jakby się stał jeszcze lepszym sportowcem. Trzeba mieć charakter żeby tak wstać z kolan.

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszołomiony
omam
1 minutę temu, BrakLoginu napisał:

Nie wiem czy zauważyłaś, ale według mnie, on po tej tragedii jakby się stał jeszcze lepszym sportowcem. Trzeba mieć charakter żeby tak wstać z kolan.

takie doświadczenia mają ogromny wpływ na życie - i zawodowe i prywatne. Masz rację - nie wiem jak on to zrobił, ale zrobił to naprawdę wybitnie i po mistrzowsku. Miał też duże wsparcie w rodzinie, lekarzach, znajomych, kibicach, wsparcie całego otoczenia - a to jest ważne

Walczył o to co było dla niego ważne - chciał pokazać, że takie wydarzenie go nie zgniecie, że stanie się silniejszy..i tak się stało. 

Człowiek, którego warto naśladować - myślę, że dla niejednego jest idolem_dla mnie na pewno :)

Wielki szacunek dla tego Pana! Pożegnanie z reprezentacją też nie jest łatwą decyzją

Szkoda, że zakończył karierę, ale brawa mu_odwalił kawał dobrej roboty!

 

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...