Skocz do zawartości


Czacha

Jakiej rasy macie psa?

Polecane posty



Sierra

Mieszanka kundelka i jamnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawendowa

Owczarek Niemiecki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valkiria

Już prawie 5 letni, owczarek niemiecki krótkowłosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MXY

Aktualnie nie mam żadnego, ale mam słabość do owczarków niemieckich, kiedyś jako dziecko miałam cudownego Arasa i zakochałam się w tej rasie ?. Jeśli się zdecyduję na piesia to na pewno będzie owczarek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz

Owczarek niemiecki i Husky. Obie są z odzysku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoły
BrakLoginu
Godzinę temu, Maryna napisał:

Aktualnie nie mam żadnego, ale mam słabość do owczarków niemieckich, kiedyś jako dziecko miałam cudownego Arasa i zakochałam się w tej rasie

No to witam w klubie, też jako dzieciak miałem psa tej rasy i planuję w niedalekiej przyszłości stać się szczęśliwym posiadaczem tego pieseła :)

  • Lubię to! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MXY
4 godziny temu, BrakLoginu napisał:

No to witam w klubie, też jako dzieciak miałem psa tej rasy i planuję w niedalekiej przyszłości stać się szczęśliwym posiadaczem tego pieseła :)

Tak, te psy mają coś w sobie, takie dostojeństwo i raczej nie ma z nimi żadnych problemów, nawet z dziećmi potrafią się dogadać. A planujesz kupić długowłosego czy krótkowłosego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la primavera

Jakoś nigdy nie chciałam owczarka niemieckiego. Jest kilka ras, których mieć nie chcę,  między innymi tej. 

Patrząc na nich, jak obniżone mają tyły i zniekształcony przez to kręgosłup, nie widzę w nich zdrowego psa. Widzę natomiast zniekształcone przez człowieka zwierzę. Nie wiem kto wymyśla wzrorce ras, ale pies który był kiedyś tak bliski wyglądem wilkowi teraz od młodości przypomina schorowanego emeryta włóczącego tylnymi nogami.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.






Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...