Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
gość

Niewierna żona w ciąży

Polecane posty

gość

Żona przyprawiła mi rogi na wyjeździe integracyjnym. Postanowiłem jej wybaczyć bo każdy jest tylko człowiekiem, wiele nas łączy w tym dom, pies i dziecko. Potrafię o tym nie myśleć. Zamknięty rozdział. Jednak ona zaszła w ciążę z przypadkowym facetem. Z tego powodu mam wygraną z góry sprawę rozwodową i ona by musiała mi płacić alimenty. Jestem w stanie zdradę podarować i jej nie zniszczyć, tylko ma dziecko po porodzie oddać do domu dziecka. Już zarzeka się że tego nie zrobi, że to jej dziecko, że nie będzie mogła z tym żyć. To rozumiem ale nie jestem w stanie wychowywać bękarta. Przypominałby mi o bolesnej przeszłości.

Ona nie pracuje tylko pachnie. Sprzątać jej się nie chce, gotować nie potrafi. Do tego mi wbiła nóż w plecy a ja mimo to jestem w stanie jej jeszcze wybaczyć. To ta baba tego nie docenia tylko gada o tym jak już kocha to dziecko i że nie odda.

Jest ktoś w podobnej sytuacji? Zniszczyć ją w sądzie czy jest jakiś sposób na zmianę jej postanowienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wyczerpany
Cooliberek

Trudno stało się to co się stało . Ale jej nie zmienisz żeby oddala dziecko do domu dziecka jak twoja żona tego nie chce. 

Ja Ciebie w ogóle nie rozumiem , wybaczyła żonie zdradę , tak ? A teraz chcesz ją zniszczyć w sądzie , za co że spodziewa się dziecka innego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abracham

jeżeli mieliście ślub  kościelny to rozwód nic nie zmieni  , a dziecko nie winne  i czemu  ma cierpieć ze ma  taka  matkę  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qad

Pojęcia o prawie w Polsce to Ty nie masz. Alimenty to nie ona tobie, ale ty jej będziesz płacił niezależnie czy jest wierna czy daje dupy na prawo i lewo. Kobiety nie lubią desperatów. Kopnij babę w dupę to od razu odzyskasz częściowo szacunek i zapomnij, że jeszcze coś może z tego być. Przygotuj się, że to Twój bękart, i że będziesz bulił alimenty nie tylko na niego, ale i na nią.

Nawet mi nie żal takich palantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikołaj
W dniu ‎2018‎-‎05‎-‎31 o 19:25, abracham napisał:

jeżeli mieliście ślub  kościelny to rozwód nic nie zmieni  , a dziecko nie winne  i czemu  ma cierpieć ze ma  taka  matkę  

Bardzo mądry wpis , jakiego jeszcze nigdzie nie widziałem . Pozdrawiam .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...