Skocz do zawartości


Zaloguj się, aby obserwować  
Marian

Battlefield V premiera w październiku

Polecane posty

Marian

"Battlefield V" to jednak więcej zmian. EA rezygnuje z przepustki Premium, więc nowe tryby i mapy w opcji multiplayer będą za darmo. Dla wszystkich.

ODg5Mzk3Ji1IemJMXwc3d1EHYh5FRD8tClJjCgcc

Najważniejsza informacja: "Battlefield V" powraca do czasów II wojny światowej. Poprzednia część, Battlefield 1, rozgrywała się podczas I wojny światowej - EA na razie rezygnuje z nowoczesnych bitew i stawia na historyczne scenariusze. W trybie dla jednego gracza poznamy kilka historii, wcielając się w członków oddziałów walczących na różnych frontach. Na razie zapowiedziano Norwegię, ma być też północnoafrykańska pustynia. A co z polskimi wątkami? Nie wiadomo, ale twórcy rzadko kiedy po nie sięgali.

 

"Battlefield V" to także tryb dla wielu graczy. Powrócą dobrze znane opcje rozgrywki, ale ciekawie zapowiada się ta nowa. Gracze będą ze sobą współpracować: przewozić broń stacjonarną za pomocą pojazdów, budować fortyfikacje i naprawiać zniszczone budowle, aby zapewnić sobie przewagę.

 

ODg5Mzk3Ji1IemJMXwc3d1EHYh5FRD8tClJjCgcc

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wesoły
BrakLoginu

Kiedyś trochę w to grałem. Świetnie odzwierciedlenie wojen.

12 minut temu, Gość Marian napisał:

"Battlefield V" to także tryb dla wielu graczy. Powrócą dobrze znane opcje rozgrywki, ale ciekawie zapowiada się ta nowa. Gracze będą ze sobą współpracować: przewozić broń stacjonarną za pomocą pojazdów, budować fortyfikacje i naprawiać zniszczone budowle, aby zapewnić sobie przewagę.

Zaciekawiła mnie ta opcja i może na nowo się skuszę do gry w Battlefield  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Layne

Mało grałem w BF. Za duże mapy jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Publikujesz jako gość. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  





Chat Nastroik

Chat Nastroik

Proszę wpisać nazwę wyświetlaną

×
×
  • Utwórz nowe...